AMP for WP - Accelerated Mobile Pages

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

AMP for WP - Accelerated Mobile Pages

Δημοσίευση από Anita »

Πρέπει να το προλογίσω με το γεγονός ότι ΠΟΤΕ δεν αφήνω κριτικές, είτε για να γράψω θετικά ή αρνητικά συμπεράσματα Αλλά δεν μπορώ να αγνοήσω την κατάφωρη ασέβεια που είχε αυτή η εταιρεία προς τον χρόνο και τα χρήματά μου ως πελάτη. Αφού αγόρασα το AMP για το WP, συνειδητοποίησα ότι αυτή η εταιρεία δεν θα λειτουργούσε για εμένα και τις ανάγκες του ιστότοπου μου. Επικοινώνησα με την υποστήριξη για επιστροφή χρημάτων επειδή ήμουν καλά μέσα στις 30 ημέρες μου. Μου έστειλαν μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ρωτώντας αν μπορούσαν να έχουν πρόσβαση στο WordPress μου για να διορθώσουν το AMP στον ιστότοπό μου. Τους είπα ευγενικά ότι δεν το θεωρώ απαραίτητο να παρεμβαίνει ο οποιοσδήποτε στο σύστημα διαχείρισης το site μου.

Χρειάστηκαν μερικές μέρες για να απαντήσουν και επέμειναν ξανά ότι θα ήθελαν πρόσβαση. Τους είπα όχι, ότι θα ήθελα απλώς την επιστροφή χρημάτων και μου απάντησαν για άλλη μια φορά επιμένοντας να τους δώσω πρόσβαση. Έπρεπε να απαντήσω σθεναρά λέγοντας ότι δεν υπήρχε τίποτα να διορθωθεί και ότι η εταιρεία δεν ανταποκρίνεται στις ανάγκες του ιστότοπού μου. Προσοχή, αυτό διήρκεσε για σχεδόν ένα μήνα (φαινομενικά προσπαθούσε να με κάνει να μην δικαιούμαι επιστροφή χρημάτων μετά από 30 ημέρες). Τελικά απάντησαν λέγοντας ότι επιβεβαίωσαν την επιστροφή χρημάτων μου και θα μου έστελναν email όταν υποβληθεί σε επεξεργασία. Πέρασε άλλος ένας μήνας και δεν έλαβα ποτέ το email. Επικοινώνησα ξανά μαζί τους και αμφισβήτησα τη χρέωση στο PayPal την 1η Ιουνίου και ζήτησαν συγγνώμη λέγοντας ότι η επιστροφή χρημάτων μου τελικά διεκπεραιώθηκε και περίμενα τα χρήματα σε 3-5 ημέρες. 2 εβδομάδες μετά και ακόμα δεν έχω λάβει τα χρήματά μου. Αναγκάστηκα να ανεβάσω την υπόθεση στο PayPal οι ίδιοι και έδωσαν στους AMP μέχρι τις 28 Ιουνίου για να απαντήσουν. Και στις 28, το PayPal έκλεισε την υπόθεση υπέρ μου και μου εξέδωσε την επιστροφή χρημάτων. Η εικασία μου είναι ότι η εταιρεία AMP for WP δεν απάντησε ποτέ στο PayPal σχετικά με αυτήν την υπόθεση και δεν έχω λάβει ακόμη ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου απάντησης σχετικά με την επιστροφή χρημάτων. Ήμουν σε επαφή με τον Shaik Haneef και τον Sravan Kumar όλη την ώρα και δεν έκαναν την εμπειρία μου ευχάριστη. Τι φρικτή εταιρεία που σαφώς δεν νοιάζεται για τους πελάτες της και νοιάζεται μόνο για τα χρήματα. Δεν θα συνιστούσα αυτή την εταιρεία σε κανέναν. Λάβετε υπόψη ότι εάν επιχειρήσετε να χρησιμοποιήσετε το AMP για WP, είναι πιθανό ότι θα σας δυσκολέψουν πολύ εάν ζητήσετε επιστροφή χρημάτων. Απολύτως φρικτό!
Απάντηση

Επιστροφή στο “WordPress”