Turtle Beach Recon 50 Xbox Gaming Headset for Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS5, PS4, PlayStation, Nintendo

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

Turtle Beach Recon 50 Xbox Gaming Headset for Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS5, PS4, PlayStation, Nintendo

Δημοσίευση από Anita »

Τι τεράστια διαφορά σε σύγκριση με το σετ μικροφώνου - ακουστικού Xbox αξίας 80 δολάρια. Αυτά είναι ΠΟΛΥ καλύτερα τόσο η ποιότητα όσο και η φυσική ποιότητα και ΔΕΝ χρειάζεστε προσαρμογέα ήχου, αλλά προσωπικά προτιμώ να χρησιμοποιώ το chat pad μαζί του και θα λειτουργεί το ίδιο. Τυπικό βύσμα 3,5 mm. Απλώς συνδέστε το χειριστήριο και φύγετε. Όλη η συνομιλία ήχου/πάρτι θα αλλάξει αυτόματα στο σετ μικροφώνου-ακουστικού, εκτός εάν έχετε πάει στην κονσόλα σας και έχετε αλλάξει τις ρυθμίσεις και μπορεί να χρειαστεί ακόμα στην τηλεόρασή σας, ανάλογα με το είδος της. Ορισμένες έξυπνες τηλεοράσεις (όπως η Samsung) θα πρέπει να αλλάξουν σε έξοδο ήχου αντί για ηχεία τηλεόρασης. Και το καλύτερο από όλα, σε αντίθεση με τα ακουστικά της επωνυμίας Xbox, είναι ότι αυτά ΔΕΝ ΘΑ σας αφήσουν να παίζετε το παιχνίδι εικασίας με την ένταση μεταξύ του παιχνιδιού και της συνομιλίας για πάρτι. Μεταξύ της επιφάνειας συνομιλίας των ακουστικών και της κονσόλας θα έχετε 3 διαφορετικούς τρόπους για να ρυθμίσετε την ένταση του ήχου, όλοι εκ των οποίων κάνουν το ίδιο πράγμα. Διαθέτει έναν εύκολα προσβάσιμο διακόπτη σίγασης στο καλώδιο του ακουστικού και ρύθμιση έντασης. Αλλά το πιο εύκολο είναι ότι η προσαρμογή του ήχου βρίσκεται στον οδηγό Xbox One. Το τμήμα του μικροφώνου είναι αφαιρούμενο, ο ήχος είναι σαν ένα ον σε κινηματογράφο και μπορείτε να αλλάξετε το πόσο ευαίσθητο είναι και το μικρόφωνο. ΣΥΝΙΣΤΕΙΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! Μακάρι να μην σπαταλούσα τα χρήματά μου πριν από δύο χρόνια και να αγόραζα τα ακουστικά με την επωνυμία Xbox, είναι επίσης πιο προσιτά. ΣΥΝΙΣΤΕΙΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! Μακάρι να μην σπαταλούσα τα χρήματά μου πριν από δύο χρόνια και να αγόραζα τα ακουστικά με την επωνυμία Xbox, είναι επίσης πιο προσιτά. ΣΥΝΙΣΤΕΙΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!! Μακάρι να μην σπαταλούσα τα χρήματά μου πριν από δύο χρόνια και να αγόραζα τα ακουστικά με την επωνυμία Xbox, είναι επίσης πιο προσιτά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ακουστικά”