Black & Decker BDCSFL20C Κατσαβίδι Μπαταρίας 3.6V

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

Black & Decker BDCSFL20C Κατσαβίδι Μπαταρίας 3.6V

Δημοσίευση από Anita »

Το βαθμολόγησα με τρία αστέρια, μέχρι στιγμής. Αυτό που με κράτησε από το να το βαθμολογήσω περισσότερο οφείλεται στο εξής: Ο διακόπτης εμπρός/κλειδώματος/πίσω είναι σε δύσκολη θέση για εναλλαγή, το χρησιμοποιώ για ξεβίδωμα/βίδωμα εξαρτημάτων για το τσοκ τόρνου μου. Επίσης, η αποθανούσα μονάδα μου είχε τον διακόπτη τοποθετημένο, ώστε να μην χρειάζεται να αλλάζετε το χέρι σας για να αλλάξετε κατεύθυνση. Μου αρέσει να μπορώ να βλέπω πού πηγαίνει το κομμάτι, δεν υπάρχει φως, βολικό όταν εργάζομαι σε στενούς χώρους. Η μεγαλύτερη αποτυχία είναι ότι δεν υπάρχει φως φόρτισης, είναι ωραίο να βλέπεις ότι η μονάδα φορτίζει και όταν είναι σε πλήρη φόρτιση, αυτό το μικρό φως δείχνει επίσης ότι το έχεις συνδεδεμένο σε μια πρίζα λειτουργίας αλλά ο προσαρμογέας, για για κάποιο λόγο, λειτούργησε και χάθηκε. Θα του δώσω τα εύσημα για τη ροπή, μπόρεσε να βιδώσει τις βίδες του καταστρώματος στους στύλους του φράχτη, αυτό πραγματικά με εξέπληξε.
melina
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2021 2:32 pm

Δημοσίευση από melina »

Το έχω χρησιμοποιήσει για να συναρμολογήσω πολλά κομμάτια μη συναρμολογημένων επίπλων. Η ισχύς και η ταχύτητα είναι εύκολο να ελεγχθούν. Εξαιρετικό για προτρυπημένες τρύπες. Ελαφρύ με άνετο κράτημα. Είναι το πρώτο ηλεκτρικό κατσαβίδι που έχω στην κατοχή μου, οπότε είμαι όσο "πρωτάρης" μπορείτε να βρείτε. Μηδενική καμπύλη μάθησης και δεν χρειάστηκα βοήθεια από κάποιον άλλο για να συγκεντρώσω τις αγορές μου, κάτι που είναι ευλογία. Αυτό δεν είναι ένα αντικείμενο που είναι ιδανικό για βαριές εργασίες, ειδικά με σκληρά ξύλα ή για τη στερέωση/δημιουργία προ-ανοιγμένων οπών. Η ελαφρά εσφαλμένη ευθυγράμμιση των οπών, όπως είναι χαρακτηριστικό για τα έπιπλα σε κουτί, δεν ήταν πρόβλημα. Εάν υπήρχαν σημαντικά προβλήματα με τις τρύπες, θα πρέπει πρώτα να χρησιμοποιήσετε ένα τρυπάνι.
dixontarave
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 12, 2022 6:01 pm

Δημοσίευση από dixontarave »

Θα του δώσω τα εύσημα για τη ροπή, μπόρεσε να βιδώσει τις βίδες του καταστρώματος στους στύλους του φράχτη, αυτό πραγματικά με εξέπληξε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Δραπανοκατσάβιδα & Ηλεκτρικά Κατσαβίδια”