ZOSI Wireless Security Camera System,2K H.265+ 8CH CCTV NVR with 1TB Hard Drive,4pcs 1080P WiFi Surveillance Cameras

Απάντηση
Lakis
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Τρί Μάιος 25, 2021 10:35 am

ZOSI Wireless Security Camera System,2K H.265+ 8CH CCTV NVR with 1TB Hard Drive,4pcs 1080P WiFi Surveillance Cameras

Δημοσίευση από Lakis »

Τι σωστή επένδυση ήταν αυτή. Έχουμε μια καμπίνα που πηγαίνουμε μόνο τα Σαββατοκύριακα και σήμερα κάποιος μπήκε μέσα αλλά μάντεψε τι!;! Πήραμε μερικά όμορφα πλάνα από αυτό το μπόζο για να το δείξουμε στους αστυνομικούς και έκαναν μια θετική ταυτότητα. Το μόνο αρνητικό που μπορώ να πω για το σύστημα είναι ότι τα καλώδια τροφοδοσίας είναι ελαφρώς φθηνά. Παρόλο που οι κάμερες είναι ανθεκτικές στις καιρικές συνθήκες, δεν νομίζω ότι τα καλώδια τροφοδοσίας είναι έτσι, αν σκοπεύετε να το συνδέσετε σε εξωτερικό προσαρμογέα ή εξωτερικό καλώδιο επέκτασης, πιθανότατα θα θέλετε να επενδύσετε σε ένα τροφοδοτικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες. οι κάμερες. Τα πλάνα που περιλαμβάνονται εδώ δείχνουν αυτές τις φοβερές κάμερες σε δράση. Μπορείτε να δείτε ακόμη και το πρόσωπο του άντρα όταν συνειδητοποιεί ότι υπάρχει μια κάμερα εκεί και παρόλο που την έβγαλε από την πρίζα ήταν πολύ αργά.

Απομακρυσμένη προβολή Android Σημείωση: Γνωρίζω 5 εφαρμογές Android που επιτρέπουν την απομακρυσμένη προβολή. Δύο από αυτά λειτουργούν υπέροχα και τρία από αυτά είναι απαίσια. Δυστυχώς αυτά που δεν λειτουργούν είναι αυτά που αναφέρονται στο εγχειρίδιο οδηγιών. Το IP Pro, το Eseenet Esee Eseenet+ και το ZOSI VIEW είναι απαίσιο. Μην τα χρησιμοποιείτε. Οι δύο εφαρμογές που βρήκα ότι λειτουργούν πολύ καλά και συνδέονται πολύ καλά είναι το ZOSI Cloud και το ErocamPro (νομίζω ότι αυτή η εφαρμογή έχει διακοπεί δυστυχώς, αλλά έχω ακόμα ένα παλιό αντίγραφο). Αυτό ισχύει για πολλές συσκευές Android. Το υλικό στην κριτική μου καταγράφηκε χρησιμοποιώντας το ZOSI Cloud σε λειτουργία αναπαραγωγής.

Επεξεργασία 15/11/2018:. Η ZOSI κυκλοφόρησε μια νέα εφαρμογή Android που φαίνεται να λειτουργεί καλύτερα από οποιαδήποτε άλλη. Λέγεται «Ζώση Πάνω» στο playstore. Μην μπείτε στον κόπο να εγγραφείτε κατά τη ρύθμιση της εφαρμογής (εκτός αν το θέλετε, αλλά πραγματικά δεν βλέπω νόημα), μπορείτε απλώς να επιλέξετε "Τοπική εμπειρία" στο κάτω μέρος και, στη συνέχεια, να εισαγάγετε το αναγνωριστικό cloud και τον κωδικό πρόσβασής σας κ.λπ. .Δουλεύει τέλεια για μένα εδώ και μερικούς μήνες. Είναι λιγότερο δυσάρεστο από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή μέχρι στιγμής.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συστήματα CCTV”