Kemei KM-605

Απάντηση
Nikolaos
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 5:02 pm

Kemei KM-605

Δημοσίευση από Nikolaos »

Την πήρα με μια μικρή επιφύλαξη όπως η πλειοψηφία σε αυτά τα χρήματα αλλά τα χρήματα με τα μεταφορικά είναι όσο ένα κούρεμα περίπου έξω οπότε οκ δεν τρέχει κάτι... Λοιπόν 10 ευρώ με μεταφορικά κ λέω ας τη δοκιμάσω όσο κρατήσει με μπαταρία από το εργοστάσιο... Στο χέρι δείχνει στιβαρή κ το βάρος της είναι όσο πρέπει κ πιστεύω δεν κουράζει.. Την ανάβω κ βλέπω ότι έχει αρκετή δύναμη χωρίς την πρίζα κ χωρίς να την έχω φορτίσει για πρώτη φορά... Μου έβγαλε 40 λεπτά αναμμένη την άφησα επίτηδες κ ούτε τη δύναμη της έχασε ούτε τελείωσε αλλά όταν τελείωσα την έβαλα μετά να φορτίσει για 8 ώρες όπως γράφει ο κατασκευαστής .. Λέω ας την περάσω κ κάτω από τη βρύση την ξέπλυνα κάτω από τη βρύση δεν έκανε κιχ (αφού είναι αδιαβροχη προφανώς κ δεν θα πάθαινε κάτι ) μέχρι στιγμής μόνο τριμαρισμα έκανα στα μούσια μου τα οποία ήταν πολλά... Κ τα πήρα στην χαμηλότερη σκάλα... Αν κ έχω πάρει κ μηχανές με 23 κ 33 κ 40 ευρώ, δεν θυμάμαι να είχα ξαναπάρει τόσο ομοιόμορφα τα μούσια μου.. Επειδή κουρεύομαι μόνος μου θα κάνω δοκιμή κ για κούρεμα οπότε θα επιστρέφω με νέα σχόλια... Κάτι θετικό ακόμα που μου έκανε εντύπωση αν κ είχα μεγάλα μούσια δεν μπουκωσε καθόλου ούτε χρειάστηκε να βγάλω το εξάρτημα ούτε να την κουνήσω για να φύγουν οι τρίχες κάτι που με τις ακριβότερες μηχανές που είχα μου έσπαγαν λιγο τα νεύρα να βγάζω εξαρτήματα κ να φυσάω κτλ...

Το μόνο αρνητικό αν μπορείς να το πεις αρνητικό... Είναι ότι χωρίς εξάρτημα τα παίρνει τελείως η ας πούμε θα είναι στο 0.5
Κ μετά με τα δύο εξαρτήματα που παίρνει πάει με το πρώτο 4mm 7mm 10mm 13mm κτλ κ φτάνει ως 30 δεν έχει ενδιάμεσα mm ... Θα δοκιμάσω αν δουλεύει κ με τη πρίζα όταν τελειώνει η μπαταρία αν κ διάβασα στα σχόλια ότι γίνεται...

Θα ξαναγράψω σύντομα μέχρι στιγμής μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις όταν μια μηχανή των 6.60 είναι αδιάβροχη μόνο κ μόνο αυτό ανεβαίνει στα μάτια του καταναλωτή.. κάτι που πρέπει να πας σε πολύ ακριβότερες μηχανές για να στο παρέχει...
Εχει λαδάκι μέσα και μια χτένα τώρα μακάρι να κρατήσει κ αρκετό καιρό
Πάντως αν είχε μεγάλη επωνυμία πάνω θα ζητούσαν πιστεύω πάνω από 35-ευρώ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανές Κουρέματος”