Κάθε τέλος και μια (συναρπαστική) αρχή

Απάντηση
seriani
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 17, 2021 9:41 pm

Κάθε τέλος και μια (συναρπαστική) αρχή

Δημοσίευση από seriani »

Το αγαπημένo σας περιοδικό, αυτό που μετράει σελίδες στη ζωή σας πάνω από 15 χρόνια τώρα, κλείνει έναν μεγάλο, πετυχημένο κύκλο ζωής και ετοιμάζεται για έναν νέο, ακόμα καλύτερο κύκλο!

Όλες εσείς που ταξιδεύετε μαζί μας, εσείς που ξέρετε τι θέλετε, που έχετε άποψη και ξεχωρίζετε το περιττό από το χρήσιμο, έχετε αγαπήσει το Texnologia.Net, όσο έχει παθιαστεί κι εκείνο με την περίπλοκη σκέψη και το ένστικτό σας.

Δέκα δικά μου χρόνια, πάντως, τα έχω περάσει σελίδα σελίδα κοντά σας. Έχω αποκαλύψει μυστικά μου, έχω διαβάσει (και ακούσει) δικά σας, έχουμε συζητήσει με τις γυναίκες της ομάδας του Texnologia.Net άπειρες ώρες για τα άγχη, τις χαρές, τους έρωτες, τους χωρισμούς, τα παιδιά και τις φιλίες μας. Έχουμε αναρωτηθεί κι εμείς πώς καταφέρνουν να δείχνουν τόσο όμορφες και λαμπερές οι κυρίες της showbiz, ενώ έχουν όλες λίγο-πολύ τα ίδια προβλήματα και τις ίδιες προσδοκίες με εμάς.

Έχουμε γνωριστεί από το site μας στο Ιnternet και σας έχουμε παρακολουθήσει να γίνεστε φίλες, να ανταλλάσσετε ευχές, συμβουλές, ή απλώς μια καλημέρα. Και τώρα δουλεύουμε για να δημιουργήσουμε μαζί σας τη νέα εποχή του Texnologia.Net.

Σας καλούμε σε αυτή τη μεγάλη αλλαγή που γίνεται για εσάς. Το περιοδικό σας γίνεται τώρα μηνιαίο, αλλάζει ύφος και διάθεση, αλλά όχι ουσία. Παραμένει πρακτικό, χρήσιμο και γεμάτο απλές και έξυπνες λύσεις που θα κάνουν τη ζωή σας καλύτερη. Ραντεβού λοιπόν τον Μάρτιο, με έναν καλό σας φίλο που θα έχει πολλά νέα να σας πει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά”