Η Alanis Morrisette κυκλοφορεί άλμπουμ διαλογισμού

Απάντηση
Tania
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Μάιος 20, 2022 11:51 am

Η Alanis Morrisette κυκλοφορεί άλμπουμ διαλογισμού

Δημοσίευση από Tania »

Η Alanis Morissette ηχογράφησε ένα άλμπουμ διαλογισμού.

Η ηθοποιός της Ironic ανακοίνωσε την Τετάρτη ότι θα κυκλοφορήσει το The Storm Before the Calm στις 17 Ιουνίου.

Συνυγραμένο από τον Dave Harrington, ο Alanis θα καθοδηγήσει τους θαυμαστές σε 11 διαφορετικούς διαλογισμούς στο άλμπουμ, με το πρώτο κομμάτι, Safety - Empath in Paradise, τώρα διαθέσιμο για ακρόαση.

"Ο διαλογισμός ξεκουράζει το εσωτερικό μου, σε σημείο που μπορώ να έχω πρόσβαση σε ιδέες, οράματα και εμπνεύσεις - μπορώ να ακούσω το δικό μου κεφάλαιο-S Self. Η μουσική, για μένα, είναι σαν μια πύλη κατά κάποιο τρόπο, μια πρόσκληση σε μια κατάσταση επειδή δεν είμαι κανονικά μέσα», είπε η 47χρονη. «Η δημιουργία του δίσκου με κράτησε εξαιρετικά συνδεδεμένο και υπεύθυνο κατά τη διάρκεια του COVID, όταν ένιωθα ότι θα εξαφανιζόμουν και θα πετάξω μακριά».

Εκτός από τα παραδοσιακά καταστήματα, το The Storm Before the Calm θα κυκλοφορήσει επίσης στην εφαρμογή ψυχικής υγείας Calm.

Τα νέα έρχονται καθώς η Alanis συνεχίζει την παγκόσμια περιοδεία της γιορτάζοντας τα 25 χρόνια από το άλμπουμ της Jagged Little Pill του 1995, με το επόμενο σκέλος να ξεκινά στη Γλασκώβη της Σκωτίας στις 19 Ιουνίου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μουσική”