Ο Sam Ryder αμφιβάλλει για τον Harry Styles

Απάντηση
Tania
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ Μάιος 20, 2022 11:51 am

Ο Sam Ryder αμφιβάλλει για τον Harry Styles

Δημοσίευση από Tania »

Ο φιναλίστ της «Eurovision» του Ηνωμένου Βασιλείου - που ήρθε στη δεύτερη θέση μετά την Ορχήστρα Kalush της Ουκρανίας στον ετήσιο διαγωνισμό τραγουδιού το Σαββατοκύριακο - είναι αρμονικός με τον πρώην σταρ των One Direction στην κούρσα για το νούμερο ένα στο Επίσημο UK Chart.

Ο Χάρι έχει καταφέρει να διατηρήσει την πρώτη θέση εδώ και έξι εβδομάδες και το TikToker είναι σίγουρο ότι δεν θα τον πειράζει να πηδήξει από ένα μέρος για να αφήσει το «Space Man» να ζήσει τη στιγμή του.

Με την προοπτική να κερδίσει τον Χάρι την Παρασκευή (20.05.22), ο Σαμ είπε στο OfficialCharts.com:

"Αισθάνομαι καταπληκτικά, ο Χάρι είναι ένας θρύλος. Αισθάνομαι ότι αυτό που πρεσβεύει ο Χάρι, ως θαυμαστής του και ακούγοντας τη μουσική του, αντιπροσωπεύει τα ίδια πράγματα που γιορτάζει η "Eurovision"· η ελευθερία έκφρασης, η συμμετοχή. γιορτή της μουσικής, της χαράς και της συντροφικότητας.

«Δεν νομίζω ότι θα ήταν τόσο τρελός αν τον βάζαμε στο νούμερο 1, πραγματικά δεν το κάνω. Χάρι, συγγνώμη αν είσαι έξαλλος, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσαμε να σου το φτιάξουμε. Πέρασες τις έξι εβδομάδες σου, είναι μια καλή στιγμή!»

Ο πρώην metaller - του οποίου οι διάσημοι θαυμαστές περιλαμβάνουν τον Justin Bieber, την Alicia Keys και τον θρύλο του Hollywood, Jamie Lee Curtis - παραδέχτηκε ότι θα ήταν το κερασάκι στην κορυφή μιας «υπέροχης τούρτας» αν σκοράρει το νούμερο ένα.

Είπε: "Αυτή τη στιγμή, έχουμε ευλογηθεί με μια υπέροχη τούρτα, αλλά δεν υπάρχει κερασάκι από πάνω της. Ένα επίσημο νούμερο 1 σινγκλ θα έγραφε λίγο στην ιστορία της "Eurovision". Ένα κομμάτι "Eurovision" δεν ήταν Νούμερο 1 στο Ηνωμένο Βασίλειο για 26 χρόνια. Δεν θα ήταν απλώς ένα φανταστικό κεφάλαιο για το τέλος αυτής της εμπειρίας; Μπορείτε να το πραγματοποιήσετε, ΗΒ. Υποστήριξατε απίστευτα σε όλο αυτό το ταξίδι. Ξέρω ότι δεν μπορούσατε να ψηφίσετε στον τελικό του Τορίνο, αλλά μπορείτε να δείξετε την υποστήριξή σας τώρα και να το ολοκληρώσετε όπως ξεκινήσαμε. Ας το συντρίψουμε!"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μουσική”