Huawei MateBook 14 2020 (Ryzen 5-4600H/16GB/512GB/W10)

Απάντηση
Nikolaos
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 5:02 pm

Huawei MateBook 14 2020 (Ryzen 5-4600H/16GB/512GB/W10)

Δημοσίευση από Nikolaos »

Καλησπέρα, πουθενά δεν το έχω ξανακούσει όσο και αν το έψαξα για τους θορύβους κατά την φόρτιση κ.λπ μην τα ακούτε καν δεν είναι σοβαρή άποψη το ότι του έτυχε κάποιου να του έχουν καεί κάποια πίξελ στην οθόνη εφόσον είναι πασίγνωστο ότι σε ότι τεχνολογικό υλικό κυκλοφορεί υπάρχει πιθανότητα κάποιου εσφαλμένου προϊόντος, το έχω 2 μήνες και τι χρησιμοποιώ κάθε μέρα για ότι μπορείτε να φανταστείτε με την έννοια ότι κάνω άπειρες διαφορετικές εργασίες σε αυτό gaming, office, coding, encrypting κ.λπ κ.λπ, αν αναρωτιέται κανείς αν έχει αυτό το θηρίο κάτι αρνητικό δεν μπορώ να βρω κάτι αντικειμενικά, με μια μικρή έρευνα αγοράς, review στο YouTube κ.λπ, θα δείτε ότι στα χρήματα όλα αυτά που δίνει δεν τα βρίσκεται, θεώρησα υποχρέωση μου να σας πω την εμπειρία μου σχετικά με αυτή τη λαπτοπάρα με την άποψη ότι στη θέση αυτών που το ψάχνουν διεξοδικά πέρασα και εγώ και μετά από πολύ χρόνο ευτυχώς κατέληξα σε αυτό, φυσικά δεν έδωσα πολλά στοιχεία για να ικανοποιήσω συγκεκριμένα ερωτήματα μα δεν υπάρχει και νόημα καθώς στο ίντερνετ όπως είπα τα λένε όλα μα όλα, ήθελα μόνο να τονίσω ότι είναι τέλειο δεν υπάρχει περίπτωση να το μετανιώσετε
Απάντηση

Επιστροφή στο “Laptop”