Το Humble Bundle πετάει

Απάντηση
seriani
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 17, 2021 9:41 pm

Το Humble Bundle πετάει

Δημοσίευση από seriani »

Το ποσό για φιλανθρωπίες ξεπέρασε κάθε προσδοκία

Το Humble Bundle, η γνωστή πλατφόρμα για αγορά παιχνιδιών (και ebooks και μουσικής), με το σύστημα «πληρώστε όσο θέλετε» έχει καταφέρει να συγκεντρώσει μέχρι σήμερα το εκπληκτικό ποσό των 50 εκατομμύριων δολαρίων! Όπως φαίνεται, το μοντέλο αποδείχθηκε εξαιρετικά λειτουργικό και τα χρήματα αυτά έχουν βοηθήσει πάνω από 50 φιλανθρωπικούς οργανισμούς, όπως τον Αμερικάνικο Ερυθρό Σταυρό, τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα, το Child’s Play και πολλούς άλλους. Ο συνιδρυτής και COO του Humble Bundle, John Graham, δήλωσε πως «είναι πραγματικά δύσκολο να συλλάβουμε το μέγεθος του ποσού» και ευχαρίστησε φυσικά την κοινότητα του Humble Bundle που πραγματοποίησε αυτό το όραμα. Μάλλον η εν λόγω πλατφόρμα βρήκε ένα ισορροπημένο και λειτουργικό μοντέλο που ενισχύει το αίσθημα γενναιοδωρίας των καταναλωτών, ενώ τους προσφέρει ταυτόχρονα χαμηλές τιμές για τις αγορές τους.
dixontarave
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 12, 2022 6:01 pm

Δημοσίευση από dixontarave »

Γεια σας. Ναι, το γνωρίζω. Είναι μια πολύ καλή υπηρεσία! Το χρησιμοποιώ και εγώ ως ενημερωτικό site, έχω πολλά παρόμοια για παράδειγμα το https://40superhot.gr/ . Θέλω να έχω λεπτομερείς πληροφορίες για να με βοηθήσουν να αγοράσω αυτό που θέλω σε χαμηλές τιμές ή να παίξω τα πιο νόστιμα παιχνίδια κ.λπ. Σας συμβουλεύω να προσεγγίσετε αυτή την ερώτηση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “PC παιχνίδια”