Apple iPhone 11 (64GB)

Απάντηση
Kostas
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 11:41 am

Apple iPhone 11 (64GB)

Δημοσίευση από Kostas »

Για τα τεχνικά χαρακτηριστικά του κινητού έχουν γράψει άλλοι πολύ σωστες κριτικές όποτε σίγουρα αξίζει τα λεφτά του ειδικά τώρα που βγήκε 12 και 12 pro και έπεσε η τιμή.Εγώ θα γράψω για την εμφάνιση.Το τηλέφωνο τα σπάει και οι φωτογραφίες το αδικούν.Λιγότερο έντονα χρώματα από το XR αλλά όχι τόσο πάλ όσο του 12.Σίγουρα άσπρο,μαύρο,κόκκινο είναι κλασικά και safe επιλογές όπως ίσως και το μωβ που μοιάζει πιο πολύ με ασημί αλλά για μένα το κίτρινο και το πράσινο στο συγκεκριμένο μοντέλο είναι όλα τα λεφτά!Το κίτρινο χρυσίζει αλλά με ένα ιδιαίτερο χρωμα και το πράσινο που πήρα έρχεται προς το οινόπνευματί και είναι πολύ κομψό!Για χάρη του εγκατέλειψα το Xs που σκεφτόμουν να πάρω αρχικά.Στο Ίντερνετ το Xs στα 256gb μνήμη είχε σχεδόν ιδια τιμή με το 11 128gb που πήρα αλλά θυσίασα τη μνήμη για το design και το χρωμσ Το παραδέχομαι!Είχα το 8 όποτε πίσω μοιάζουν αρκετά οπως κ με το Xs και το 11pro και οι στρογγυλεμένες γωνίες του είναι το κάτι άλλο!Αλλα αυτά τα δυο χρώματα νομίζω πραγματικά ξεχωρίζουν από όλα τα μοντέλα.

Μοναδικό μείον ότι η συσκευασία είχε μέσα μόνο καλώδιο όπως και το XR του αντρα μου.Γράφουν κάποιοι ότι μέσα στο κουτί τους είχε και φορτιστή 5W δεν ξέρω πως γίνεται αυτό αν μπορούν σς το διευκρινίσουν.Πάντως εμείς πληρώσαμε και 30€ περίπου για φορτιστή 20W που είναι συμβατός με το καλώδιο που είχε το κουτι.Φορτίζει πολύ γρήγορα έτσι δεν το αρνούμαι αλλά 30€ είναι αρκετά χρήματα και δεν ρίσκαραμε να πάρουμε φορτιστή απομίμηση γιατί στις κριτικές για φορτιστές έγραφαν πολλοί ότι δεν κάνουν δούλεια
Απάντηση

Επιστροφή στο “iPhone”