Huawei P Smart 2021

Απάντηση
Kostas
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 11:41 am

Huawei P Smart 2021

Δημοσίευση από Kostas »

Έφτασε χτες στα χέρια μου, οπότε το έχω μόλις μια μέρα, αλλά προς το παρόν μπορώ να πω ότι:
    Είναι υπερβολικά γρήγορο, κι ας έχω ήδη κατεβάσει μερικά "βαριά" παιχνίδια, τα οποία επίσης παίζουν όπως θα έπρεπε.
      Η φόρτιση είναι εξίσου γρήγορη, η μπαταρία μπορεί να διαρκέσει για μια ολόκληρη μέρα φυσιολογικής χρήσης (άμα όμως παίξεις και παιχνίδια για μερικές ώρες δεν αντέχει ολόκληρη μέρα, αλλά και πάλι το φορτίζεις σε ένα δεκάλεπτο).
        Η ανάλυση είναι ότι πρέπει, πολύ καλή
          Όσο αφορά τις φώτο και βίντεο, έχει τις αποδόσεις που περίμενα, δηλαδή αρκετά ικανοποιητικές.
            Το μόνο αρνητικό είναι πως δεν υποστηρίζει τα google services αλλά και πάλι βρίσκεις ότι χρειάζεσαι στην αναζήτηση.
              Μια συμβουλή: Για να μπορέσετε να κατεβάσετε όσες εφαρμογές θέλετε που ενδεχομένως δεν υπάρχουν στο app store της huawei, απλά κατεβάστε από το search engine την εφαρμογή "Aptoide". Μέσω αυτής, θα μπορέσετε να κατεβάσετε όσες εφαρμογές και παιχνίδια θέλετε, σαν να είχατε το google play store.
                Αυτά έχω να πω, προσωπικά το συστήνω ανεπιφύλακτα, για περίπου 170 ευρώ, το κινητό είναι φοβερό.
                Απάντηση

                Επιστροφή στο “Huawei”