Samsung AU8000 65-Inch

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

Samsung AU8000 65-Inch

Δημοσίευση από Anita »

Χρησιμοποιώντας αυτό ως οθόνη και τηλεόραση. Παραλήφθηκε αμέσως από τη μπάρα ήχου της Samsung. Μπορεί να συνδεθεί (ασύρματη) από το επιφανειακό μου βιβλίο 3 και να το δει ως εξωτερική οθόνη σε 4k. Κατέβασε τα ηλεκτρικά παιχνίδια από τα παράθυρα και το ρύθμισε με φανταχτερές ζώνες ώστε να μοιάζει με 6 ξεχωριστές οθόνες και να μπορείς να απλώσεις το πλέγμα όπως θέλεις. Αρχικά παρήγγειλα μια κυρτή οθόνη 65" αλλά έφτασε με κάποια προβλήματα και έπρεπε να την επιστρέψω. Ήθελα πραγματικά μια άλλη κυρτή οθόνη, αλλά ήταν εκτός αποθέματος, οπότε συμφώνησα (έτσι νόμιζα) για την επίπεδη οθόνη 65". Αυτό το πράγμα είναι το ένα τρίτο του βάρους, περίπου το ένα τέταρτο του πάχους, και η οθόνη είναι όμορφη. Πραγματικά χαίρομαι που η άλλη οθόνη είχε τα προβλήματα ή δεν θα είχα παραγγείλει ποτέ αυτό το μοντέλο που μου αρέσει πολύ περισσότερο. Το μόνο πρόβλημα που είχα ήταν ότι όταν οι ντελίβερι άνοιξαν την πόρτα του φορτηγού, η τηλεόραση ήταν ξαπλωμένη πάνω από κάποια άλλα κουτιά στο φορτηγό παράδοσης χωρίς κανένα από τα άλλα αντικείμενα στο φορτηγό να είναι ασφαλισμένο με κανέναν τρόπο. Με ενημέρωσαν ότι μόλις είχε πέσει μεταξύ αυτής της στάσης και της τελευταίας. Τα παιδιά προσπαθούσαν να το σηκώσουν από τη μια άκρη και υπήρχε μια πολύ αισθητή κάμψη λόγω του τρόπου με τον οποίο προσπαθούσαν να το ελιχθούν. Το κατάλαβα, έχω δουλέψει το delivery. Αυτοί οι τύποι ήθελαν απλώς το φορτηγό τους για να φτάσουν στην επόμενη στάση. Τούτου λεχθέντος, όταν δούλευα με την παράδοση, δεν θα άφηνα ΠΟΤΕ τον πελάτη να με δει να χειρίζομαι κάτι για το οποίο μόλις πλήρωσαν πάνω από 850 $ με τον τρόπο που ήταν. Εξέφρασα τις ανησυχίες μου και μου είπαν, "είναι εντάξει, αν είναι χαλασμένο μπορείτε απλά να το επιστρέψετε". Ελάτε παιδιά. Τουλάχιστον συμπεριφέρεστε σαν να σας ενδιαφέρει το αντικείμενο που παραδίδετε. Τα παιδιά προσπαθούσαν να το σηκώσουν από τη μια άκρη και υπήρχε μια πολύ αισθητή κάμψη λόγω του τρόπου με τον οποίο προσπαθούσαν να το ελιχθούν. Το κατάλαβα, έχω δουλέψει το delivery. Αυτοί οι τύποι ήθελαν απλώς το φορτηγό τους για να φτάσουν στην επόμενη στάση. Τούτου λεχθέντος, όταν δούλευα με την παράδοση, δεν θα άφηνα ΠΟΤΕ τον πελάτη να με δει να χειρίζομαι κάτι για το οποίο μόλις πλήρωσαν πάνω από 850 $ με τον τρόπο που ήταν. Εξέφρασα τις ανησυχίες μου και μου είπαν, "είναι εντάξει, αν είναι χαλασμένο μπορείτε απλά να το επιστρέψετε". Ελάτε παιδιά. Τουλάχιστον συμπεριφέρεστε σαν να σας ενδιαφέρει το αντικείμενο που παραδίδετε. Τα παιδιά προσπαθούσαν να το σηκώσουν από τη μια άκρη και υπήρχε μια πολύ αισθητή κάμψη λόγω του τρόπου με τον οποίο προσπαθούσαν να το ελιχθούν. Το κατάλαβα, έχω δουλέψει το delivery. Αυτοί οι τύποι ήθελαν απλώς το φορτηγό τους για να φτάσουν στην επόμενη στάση.

Τούτου λεχθέντος, όταν δούλευα με την παράδοση, δεν θα άφηνα ΠΟΤΕ τον πελάτη να με δει να χειρίζομαι κάτι για το οποίο μόλις πλήρωσαν πάνω από 850 $ με τον τρόπο που ήταν. Εξέφρασα τις ανησυχίες μου και μου είπαν, "είναι εντάξει, αν είναι χαλασμένο μπορείτε απλά να το επιστρέψετε". Ελάτε παιδιά. Τουλάχιστον συμπεριφέρεστε σαν να σας ενδιαφέρει το αντικείμενο που παραδίδετε. ΠΟΤΕ δεν θα άφηνα τον πελάτη να με δει να χειρίζομαι κάτι για το οποίο μόλις πλήρωσαν πάνω από 850 $ με τον τρόπο που ήταν. Εξέφρασα τις ανησυχίες μου και μου είπαν, "είναι εντάξει, αν είναι χαλασμένο μπορείτε απλά να το επιστρέψετε". Ελάτε παιδιά. Τουλάχιστον συμπεριφέρεστε σαν να σας ενδιαφέρει το αντικείμενο που παραδίδετε. ΠΟΤΕ δεν θα άφηνα τον πελάτη να με δει να χειρίζομαι κάτι για το οποίο μόλις πλήρωσαν πάνω από 850 $ με τον τρόπο που ήταν. Εξέφρασα τις ανησυχίες μου και μου είπαν, "είναι εντάξει, αν είναι χαλασμένο μπορείτε απλά να το επιστρέψετε". Ελάτε παιδιά. Τουλάχιστον συμπεριφέρεστε σαν να σας ενδιαφέρει το αντικείμενο που παραδίδετε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Smart TV”