Pyle Pinpointer Metal Detector | Handheld Metal Detector W/ High Sensitivity | Builtin Speakers | Save Battery Automatic

Απάντηση
Stavroula
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2022 7:13 pm

Pyle Pinpointer Metal Detector | Handheld Metal Detector W/ High Sensitivity | Builtin Speakers | Save Battery Automatic

Δημοσίευση από Stavroula »

Όταν έλαβα για πρώτη φορά το pinpointer, ήμουν πολύ ευχαριστημένος με την απόδοση, η ευαισθησία ήταν αξιοπρεπής και η δόνηση ήταν δυνατή. Θα του έδινα 5 αστέρια μετά τον πρώτο μήνα, αλλά όσο περισσότερο το χρησιμοποιώ γίνεται όλο και χειρότερο. Αυτή τη στιγμή είναι πρακτικά άχρηστο. Πρέπει να κάνω κυκλική τροφοδοσία συνεχώς για να το κάνω να ανιχνεύσει οτιδήποτε και όταν το κάνει, μπορεί να έχω εμβέλεια 1/4 ίντσας μαζί του, αν είμαι τυχερός, και ναι, έχω δοκιμάσει νέες μπαταρίες. Τώρα πρέπει να αγοράσω κάτι άλλο πιο ακριβό για να ελπίζω να πάρω κάτι που να διαρκεί. Θα έπρεπε να ξοδέψω περισσότερα για αρχή. Εάν βγαίνετε μόνο μερικές φορές το χρόνο, αυτό μπορεί να είναι εντάξει, αλλά αν κυνηγάτε σε τακτική βάση, δεν θα συνιστούσα αυτό το προϊόν.
melina
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2021 2:32 pm

Δημοσίευση από melina »

Έχω αγοράσει πολλά pin-pointers και αυτό είναι το δεύτερο Pyle μου αφού το πρώτο πέθανε πάνω μου. Αυτό το pin-pointer Pyle και εγώ περάσαμε μερικές καλές στιγμές μαζί και περάσαμε αρκετά καλά. Το είχα στη βροχή, τη λάσπη, το χιόνι στην παραλία και το έριξε μερικές φορές, αλλά συνέχισε να χτυπά μέχρι που μια μέρα δεν άντεξε άλλο την κακοποίησή μου :(. Έτσι αγόρασα άλλο ένα και θα του φερθώ πιο ευγενικά Τα φώτα που αστράφτουν καθώς πλησιάζεις πιο κοντά στο αντικείμενό σου είναι τόσο ωραία και ακριβή. Έχω μεγάλα χέρια και ταιριάζει τέλεια σε αυτά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αδιάβροχοι ανιχνευτές μετάλλων”