Black & Decker BDCS20C Κατσαβίδι Μπαταρίας 4V

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

Black & Decker BDCS20C Κατσαβίδι Μπαταρίας 4V

Δημοσίευση από Anita »

Προφανώς αυτό το εργαλείο δεν είναι για εργασίες βαρέως τύπου με ξύλινες βίδες. Είμαι ενθουσιασμένος με αυτό και το έχω χρησιμοποιήσει ήδη αρκετές φορές... απαραίτητο για κάθε εύχρηστο για «ελαφριές» εργασίες (αν και κρατούσε το δικό του βίδωμα σε κρεμάστρες ρούχων σε ξύλινες πόρτες!). Καλοφτιαγμένο και καλοσχεδιασμένο... το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Επίσης μου άρεσε το πόσο εύκολο είναι στη χρήση και η ενσωμάτωση φωτός που βοηθάει πολύ ακόμα και τη μέρα, το βάρος αν και ελαφρύ έχει καλή απόκριση για τη δουλειά στο σπίτι, αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μετά από λίγο η εταιρεία B&D δεν προμηθεύουν ανταλλακτικά και εξοπλισμό, γίνονται πεταμένα και αυτό δεν είναι καλό για την οικονομία των οικογενειών και για το περιβάλλον.

Το κατσαβίδι έχει καλή ικανότητα βιδώματος. Εάν θέλετε να χρησιμοποιήσετε βίδες μεγαλύτερες από 40 mm σε στεγνό ξύλο, σας προτείνω να ανοίξετε μια προ-οπή για να διευκολύνετε το βίδωμα (όριο χωρητικότητας του εργαλείου) και να αποφύγετε το σχίσιμο του ξύλου.
Διαφορετικά είναι ένα καλό μικρό εργαλείο για επισκευές (σφίξιμο ή αντικατάσταση βιδών σε υπάρχουσες τρύπες.
dixontarave
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 12, 2022 6:01 pm

Δημοσίευση από dixontarave »

Επίσης μου άρεσε το πόσο εύκολο είναι στη χρήση και η ενσωμάτωση φωτός που βοηθάει πολύ ακόμα και τη μέρα, το βάρος αν και ελαφρύ έχει καλή απόκριση για τη δουλειά στο σπίτι, αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μετά από λίγο η εταιρεία B&D δεν προμηθεύουν ανταλλακτικά και εξοπλισμό, γίνονται πεταμένα και αυτό δεν είναι καλό για την οικονομία των οικογενειών και για το περιβάλλον.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Δραπανοκατσάβιδα & Ηλεκτρικά Κατσαβίδια”