TCL 32S327 32-inch 1080p

Απάντηση
Anita
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 3:55 pm

TCL 32S327 32-inch 1080p

Δημοσίευση από Anita »

Θέλω πρώτα να πω ότι διάβασα περίπου μια ώρα κριτικές πριν αποφασίσω να αγοράσω αυτήν την τηλεόραση. Κατανοώντας πλήρως ότι μερικές φορές παίρνεις αυτό που πληρώνεις. Περίμενα σχεδόν μια εβδομάδα για να γράψω αυτήν την κριτική γιατί ήθελα να δώσω χρόνο στον εαυτό μου να αξιολογήσει πλήρως αυτήν την τηλεόραση. Του δίνω 5 αστέρια για την τιμή και την ποιότητα. Είμαι πολύ χαρούμενος που βρήκα την ευκαιρία να δοκιμάσω μια λιγότερο γνωστή μάρκα πάνω από τα μεγαλύτερα ονόματα. Τα πράγματα που ξεχωρίζουν περισσότερο για τα οποία παραπονέθηκαν άλλοι είναι 1) χωρίς κουμπιά έντασης στο τηλεχειριστήριο. Δεν είναι αλήθεια. Βρίσκονται στο πλάι του τηλεχειριστηρίου. 2) πρέπει να εισαγάγετε την πιστωτική σας κάρτα για τον λογαριασμό Roku. Επίσης δεν είναι αλήθεια. Στο κάτω μέρος υπάρχει η επιλογή "παράβλεψη αυτού του βήματος", ώστε να μην χρειάζεται να εισάγετε στοιχεία πληρωμής. 3) μερικοί άνθρωποι παραπονέθηκαν για την ποιότητα του ήχου και της εικόνας. Αν μπεις στις ρυθμίσεις, μπορείτε να αλλάξετε όλα αυτά τα πράγματα σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας. Υπάρχει ακόμη και μια "λειτουργία παιχνιδιού". Έτσι, συνολικά, είμαι εξαιρετικά χαρούμενος και θα συνιστούσα αυτήν την τηλεόραση σε όποιον αναζητά μια εξαιρετική τηλεόραση σε ακόμα καλύτερη τιμή.
melina
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Παρ Σεπ 10, 2021 2:32 pm

Δημοσίευση από melina »

Η τηλεόραση είναι εξαιρετική και ζυγίζει περίπου 10 κιλά. Πρέπει να το καταχωρήσετε χρησιμοποιώντας έναν κωδικό. Προσπάθησα να το κάνω με το τηλέφωνό μου αλλά δεν λειτούργησε. Κάλεσα λοιπόν έναν αριθμό στην εφαρμογή εγγραφής - Αποδεικνύεται ότι πρέπει να μπήκα λάθος στον ιστότοπο και μετά να πληκτρολογούσα έναν αριθμό απάτης. Αυτός ο τύπος μου είπε ότι έπρεπε να πληρώσω 99 $ για να καταχωρήσω την τηλεόραση. Είπα ότι δεν υπάρχει περίπτωση bozo θα διαβάσω το εγχειρίδιο και θα το στείλω πίσω αν πρέπει να πληρώσω κάτι άλλο με την τηλεόραση. Κάλεσα τον αριθμό στο εγχειρίδιο και η γυναίκα είπε ότι δεν υπάρχει κόστος για την εγγραφή της τηλεόρασης και ότι ο πρώτος αριθμός πρέπει να ήταν απάτη.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Smart TV”