Hogwarts Legacy

Απάντηση
LleNB048
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Φεβ 06, 2023 10:27 pm

Hogwarts Legacy

Δημοσίευση από LleNB048 »

Τέλος, περιμέναμε να κυκλοφορήσει το Hogwarts Legacy. Εγώ, ως γνήσιος θαυμαστής του Χάρι Πότερ, έτρεξα αμέσως στο difmark.com για να το αγοράσω και εδώ είναι η κριτική μου.
Το Hogwarts Legacy είναι ένα συναρπαστικό παιχνίδι ρόλων που διαδραματίζεται στον κόσμο του Χάρι Πότερ. Σε αυτό το παιχνίδι, παίζετε το ρόλο ενός νεαρού μαθητή που επιλέγει την πλευρά της μαγείας και ξεκινά την περιπέτειά του στο σχολείο του Χόγκουαρτς. Στη διάθεσή σας είναι μια τεράστια ποικιλία από διαφορετικές συζητήσεις και δράσεις, καθώς και πολλές βαθιές και ενδιαφέρουσες ιστορίες. Έχω ήδη παίξει αυτό το παιχνίδι και μόλις το ερωτεύτηκα. Τα γραφικά και οι ήχοι είναι επίσης πολύ υψηλού επιπέδου και προσθέτουν στη μοναδική ατμόσφαιρα που μπορείτε να ζήσετε ενώ παίζετε. Είναι πολύ ευχάριστο το γεγονός ότι το παιχνίδι προσφέρει μεγάλο αριθμό επιλογών δράσης και επίσης σας επιτρέπει να απολαύσετε πλήρως τον υπέροχο κόσμο του Χάρι Πότερ. Συνιστώ αυτό το παιχνίδι σε όποιον αγαπά την περιπέτεια και την εξερεύνηση των μυστηρίων του μαγικού κόσμου
petros
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Φεβ 14, 2023 2:21 pm

Δημοσίευση από petros »

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ότι όντως αυτό το βιντεοπαιχνίδι θεωρείται αρκετά αξιόλογο Και σίγουρα κάθε σοβαρός παίκτης που σέβεται τον εαυτό του θα πρέπει να του δώσει τη δέουσα προσοχή και να ασχοληθεί μαζί του. Ωστόσο υπάρχει εδώ ένα ρητορικό ερώτημα και έχει να κάνει με το γεγονός εάν οι παίκτες που δεν γνωρίζουν αυτό το παιχνίδι τελικά το αγκαλιάσουν ή το απορρίψουν. Ο χρόνος θα δείξει αν τελικά αυτό το παιχνίδι θα θεωρηθεί ένα από τα κορυφαία, αναφορικά με το αν είναι το αγαπημένο στην κοινότητα βιντεοπαιχνιδιών
Απάντηση

Επιστροφή στο “PC παιχνίδια”