Xiaomi Redmi 9

Απάντηση
Kostas
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 11:41 am

Xiaomi Redmi 9

Δημοσίευση από Kostas »

Πριν από τρεις μήνες αγόρασα το xiaomi redmi 9 nfc 64 gb και ειλικρινά το κινητό αυτό είναι άχρηστο. Το χρησιμοποιώ για gaming μερικές φορές και κολλάει απίστευτα παρά πολύ η οθόνη και το game . Θέμα δικτύου δεν είναι είναι 84 το Ίντερνετ .Εκτός αυτού βγάζει χάλια βίντεο και φωτογραφίες ( στην τηλεδιάσκεψη θέλω να στείλω μια φωτογραφία από τις εργασίες που είχα και δεν φαίνεται ποτέ τίποτα . Το κινητό το έχω σε άψογη κατάσταση και δεν έχει πάθει τίποτα . Η ποιότητα του ήχου είναι επίσης χάλια και σε κλήσεις αλλά και όταν ακούω μουσική . Η μπαταρία είναι το μόνο θετικό χαρακτηριστικό που μπορώ να πω για αυτό το τηλέφωνο . Επίσης η κάμερα η οποία είναι μέσα στην μέση είναι κακόγουστο κατά την γνώμη μου . Ήμουν χρήστης Samsung a3 του 17 και το κινητό ήταν τέλειο με άψογη ποιότητα στις φωτογραφίες και στα βίντεο αλλά και στο gaming . Δύστυχος μου έπεσε από τις σκάλες και έσπασε σχεδόν όλο με αποτέλεσμα να μην δουλεύει. Δεν άξιζε να το φτιάξω όποτε κατέληξα σε αυτό .Το κινητό δεν είναι ελατομματικο αφού το πήγαμε σε έναν καλό τεχνικό .Ένας φίλος μου έχει το ίδιο μοντέλο με εμένα και έχει τα ίδια προβλήματα με το δικό μου .Δεν θα σας πρότεινα να το πάρετε μιας και μπορείτε να πάρετε με τα ίδια λεφτά το huawei p40 lite δηλαδή ένα καλό κινητό
Απάντηση

Επιστροφή στο “Xiaomi”