Samsung Galaxy A31

Απάντηση
Kostas
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 11:41 am

Samsung Galaxy A31

Δημοσίευση από Kostas »

Λοιπόν, το κινητό αυτο έχει μόνο θετικά κατά την αποψη μου

1. Η μπαταρια κρατάει με την δική μου χρηση (όλη μερα) μια-μισή ημέρα, να φανταστείτε είχε 100% και μετά από μια ωρα είχε 97 ΤΕΛΕΙΟ, όπως και το 15% κρατει κάπου στα 50 λεπτά
2. Η κάμερα βγάζει πολύ ικανοποιητηκες φωτογραφίες και πολύ καλή και χρήσιμη η macro sd για πολύ κοντινές και καθαρές φωτο, τα βίντεο είναι ΟΚ, αλλά θα μπορούσαν και καλύτερα, αλλά είναι ΟΚ,καθαρά και δεν κολλάνε
3. Η ανάλυση οθόνης τελεια
4. Παρολο που είναι πλαστικό, δεν θα το καταλάβαινα αν δεν το διάβαζα
5. Μιλαω σε κλήσεις και βίντεο κλήσεις κάθε μέρα, και πάντα όλοι με ακούν και με βλέπουν καθαρά, χωρίς να κολλάω,ας πούμε αν κάποιος σας βλέπει θολά είναι είτε ότι δεν έχει η συσκευή του καλή ανάλυση οθόνης είτε έχετε λερώσει την κάμερα
6. Μου έχει πέσει αρκετές φορές, και δεν έχει ούτε μια γρατζουνιά ΧΩΡΙΣ θήκη να τονίσω ΟΥΤΕ τζαμακι
7. Έχω παρα πολλές εφαρμογές ανοιχτές την ίδια στιγμή, αλλά η λειτουργία του δεν επηρεάζεται καθόλου,ούτε έχει κολλήματα
8. Το έχω 3 μήνες και ούτε μια φορά δεν έχει κολλήσει, πότε μα ποτέ
Οποτε καταλήγω πως είναι μια πολύ καλή επιλογή για τα λεφτά του ειδικά, και δεν πιστεύω πως αξίζει να πάρετε αλλο κινητό σε αυτήν την τιμή,είναι το καλύτερο στην κατηγορία του
Και επίσης από αυτό σας γράφω τώρα
Να έχετε μια πολύ καλή μερα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Samsung”