ΕΡΤ Α.Ε.
ΕΡΤ Α.Ε.

"Ματιές" στον αθλητισμό, τον πολιτισμό, την ψυχαγωγία και την ενημέρωση από το επίσημο κανάλι της ΕΡΤ στο YouTube. ΕΡΤ ΠΑΝΤΟΥ!

Subscribers

371,000

Views

346,817,179

Videos

78,113

YouTube ID

UC0jVU-mK53vDQZcSZB5mVHg

Youtube Account Stats Between 2022-11-06 and 2022-12-06
Date Subscribers Views Videos
2022-11-06 Sun 362,000 - 333,090,721 - 75,254 -
2022-11-07 Mon 363,000 +1000 333,640,259 +549538 75,391 +137
2022-11-08 Tue 363,000 - 334,075,279 +435020 75,475 +84
2022-11-09 Wed 363,000 - 334,500,981 +425702 75,488 +13
2022-11-10 Thu 363,000 - 334,846,315 +345334 75,615 +127
2022-11-11 Fri 364,000 +1000 335,242,182 +395867 75,708 +93
2022-11-12 Sat 364,000 - 335,242,182 - 75,801 +93
2022-11-13 Sun 364,000 - 336,026,782 +784600 75,913 +112
2022-11-14 Mon 364,000 - 336,474,965 +448183 76,027 +114
2022-11-15 Tue 365,000 +1000 336,864,432 +389467 76,117 +90
2022-11-16 Wed 365,000 - 337,237,512 +373080 76,200 +83
2022-11-17 Thu 365,000 - 337,653,117 +415605 76,297 +97
2022-11-18 Fri 365,000 - 338,106,068 +452951 76,383 +86
2022-11-19 Sat 366,000 +1000 338,459,188 +353120 76,476 +93
2022-11-20 Sun 366,000 - 339,019,526 +560338 76,591 +115
2022-11-21 Mon 366,000 - 339,589,233 +569707 76,698 +107
2022-11-22 Tue 367,000 +1000 340,048,553 +459320 76,795 +97
2022-11-23 Wed 367,000 - 340,565,330 +516777 76,874 +79
2022-11-24 Thu 367,000 - 341,017,137 +451807 76,978 +104
2022-11-25 Fri 367,000 - 341,430,563 +413426 77,094 +116
2022-11-26 Sat 368,000 +1000 341,891,082 +460519 77,172 +78
2022-11-27 Sun 368,000 - 342,260,569 +369487 77,260 +88
2022-11-28 Mon 368,000 - 342,815,766 +555197 77,379 +119
2022-11-29 Tue 369,000 +1000 343,245,440 +429674 77,489 +110
2022-11-30 Wed 369,000 - 343,711,947 +466507 77,588 +99
2022-12-01 Thu 369,000 - 344,192,427 +480480 77,677 +89
2022-12-02 Fri 369,000 - 344,721,404 +528977 77,784 +107
2022-12-03 Sat 370,000 +1000 345,186,956 +465552 77,874 +90
2022-12-04 Sun 370,000 - 345,730,455 +543499 77,925 +51
2022-12-05 Mon 370,000 - 346,251,677 +521222 78,052 +127
2022-12-06 Tue 371,000 +1000 346,817,179 +565502 78,113 +61
Total Summary +9000 +13726458 +2859
Next update in 0 hours 33 minutes