GossiptvgrVideos
GossiptvgrVideos

Ο κόσμος της showbiz σε πρώτο πλάνο! #Gossiptv Όλα τα lifestyle & celebrity news από την εγχώρια και διεθνή showbiz πρωταγωνιστούν στο περιεχόμενό μας και σας κρατούν κάθε στιγμή ενήμερους για όσα συμβαίνουν. Μέσα από ειδήσεις, πλούσια φωτορεπορτάζ, αποκλειστικότητες και πρωτογενές περιεχόμενο, το Gossip-tv.gr παραμένει το κορυφαίο lifestyle site στην Ελλάδα.

Subscribers

158,000

Views

362,319,907

Videos

34,515

YouTube ID

UC4iVQVvdlO30dQjUIfmbR-Q

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 158,000 - 361,951,411 - 34,515 -
2022-11-22 Tue 158,000 - 361,978,361 +26950 34,515 -
2022-11-23 Wed 158,000 - 362,006,365 +28004 34,515 -
2022-11-24 Thu 158,000 - 362,032,686 +26321 34,515 -
2022-11-25 Fri 158,000 - 362,058,690 +26004 34,515 -
2022-11-26 Sat 158,000 - 362,087,554 +28864 34,515 -
2022-11-27 Sun 158,000 - 362,112,322 +24768 34,515 -
2022-11-28 Mon 158,000 - 362,150,778 +38456 34,515 -
2022-11-29 Tue 158,000 - 362,178,805 +28027 34,515 -
2022-11-30 Wed 158,000 - 362,209,126 +30321 34,515 -
2022-12-01 Thu 158,000 - 362,236,880 +27754 34,515 -
2022-12-02 Fri 158,000 - 362,264,065 +27185 34,515 -
2022-12-03 Sat 158,000 - 362,289,896 +25831 34,515 -
2022-12-04 Sun 158,000 - 362,319,907 +30011 34,515 -
2022-12-05 Mon 158,000 - 362,319,907 - 34,515 -
Total Summary - +368496 -
Next update in 0 hours 14 minutes