GossiptvgrVideos
GossiptvgrVideos

Ο κόσμος της showbiz σε πρώτο πλάνο! #Gossiptv Όλα τα lifestyle & celebrity news από την εγχώρια και διεθνή showbiz πρωταγωνιστούν στο περιεχόμενό μας και σας κρατούν κάθε στιγμή ενήμερους για όσα συμβαίνουν. Μέσα από ειδήσεις, πλούσια φωτορεπορτάζ, αποκλειστικότητες και πρωτογενές περιεχόμενο, το Gossip-tv.gr παραμένει το κορυφαίο lifestyle site στην Ελλάδα.

Subscribers

158,000

Views

362,376,591

Videos

34,515

YouTube ID

UC4iVQVvdlO30dQjUIfmbR-Q

Youtube Account Stats Between 2022-11-06 and 2022-12-06
Date Subscribers Views Videos
2022-11-06 Sun 158,000 - 361,411,597 - 34,515 -
2022-11-07 Mon 158,000 - 361,454,301 +42704 34,515 -
2022-11-08 Tue 158,000 - 361,484,430 +30129 34,515 -
2022-11-09 Wed 158,000 - 361,518,608 +34178 34,515 -
2022-11-10 Thu 158,000 - 361,549,695 +31087 34,515 -
2022-11-11 Fri 158,000 - 361,582,277 +32582 34,515 -
2022-11-12 Sat 158,000 - 361,582,277 - 34,515 -
2022-11-13 Sun 158,000 - 361,650,956 +68679 34,515 -
2022-11-14 Mon 158,000 - 361,695,752 +44796 34,515 -
2022-11-15 Tue 158,000 - 361,733,583 +37831 34,515 -
2022-11-16 Wed 158,000 - 361,769,197 +35614 34,515 -
2022-11-17 Thu 158,000 - 361,809,121 +39924 34,515 -
2022-11-18 Fri 158,000 - 361,844,931 +35810 34,515 -
2022-11-19 Sat 158,000 - 361,872,732 +27801 34,515 -
2022-11-20 Sun 158,000 - 361,914,826 +42094 34,515 -
2022-11-21 Mon 158,000 - 361,951,411 +36585 34,515 -
2022-11-22 Tue 158,000 - 361,978,361 +26950 34,515 -
2022-11-23 Wed 158,000 - 362,006,365 +28004 34,515 -
2022-11-24 Thu 158,000 - 362,032,686 +26321 34,515 -
2022-11-25 Fri 158,000 - 362,058,690 +26004 34,515 -
2022-11-26 Sat 158,000 - 362,087,554 +28864 34,515 -
2022-11-27 Sun 158,000 - 362,112,322 +24768 34,515 -
2022-11-28 Mon 158,000 - 362,150,778 +38456 34,515 -
2022-11-29 Tue 158,000 - 362,178,805 +28027 34,515 -
2022-11-30 Wed 158,000 - 362,209,126 +30321 34,515 -
2022-12-01 Thu 158,000 - 362,236,880 +27754 34,515 -
2022-12-02 Fri 158,000 - 362,264,065 +27185 34,515 -
2022-12-03 Sat 158,000 - 362,289,896 +25831 34,515 -
2022-12-04 Sun 158,000 - 362,319,907 +30011 34,515 -
2022-12-05 Mon 158,000 - 362,347,779 +27872 34,515 -
2022-12-06 Tue 158,000 - 362,376,591 +28812 34,515 -
Total Summary - +964994 -
Next update in 0 hours 59 minutes