euronews (στα ελληνικά)
euronews (στα ελληνικά)

Καλώς ήρθατε στο επίσημο κανάλι του Euronews στο YouTube! Όλο το 24ωρο, η ομάδα μας από 500 δημοσιογράφους και από 30 διαφορετικές εθνικότητες, συγκεντρώνει όλες τις ειδήσεις με αμερόληπτη. Αυτό που θέλουμε είναι να βοηθήσουμε το κοινό μας να σχηματίσει τη δική του γνώμη και άποψη. Πιστεύουμε ότι ο ρόλος μας, ως διεθνής οργανισμός ειδήσεων, είναι να παρέχει αμερόληπτες, πο-λύπλευρες, πραγματικές και διασταυρωμένες πληροφορίες και ειδήσεις, μέσω μιας δημοσιογρα-φίας που παραμένει σταθερά πέρα από κάθε δόγμα. Εστιάζουμε σε γεγονότα, ιδέες και λύσεις, χωρίς προκαταλήψεις, εντυπωσιασμό και συναισθηματι-σμούς. Πιστεύουμε ότι όλες οι απόψεις έχουν σημασία. Το Euronews γεννήθηκε από την επιθυμία να δημιουργηθεί ένα ισχυρό, ανεξάρτητο ειδησεογρα-φικό κανάλι. Ως το μόνο διεθνές ειδησεογραφικό κανάλι με ευρωπαϊκή σκοπιά, το Euronews είναι παντού εκεί όπου οι πολίτες θέλουν να μάθουν την θέση της Ευρώπης για κάθε ζήτημα. Δείτε μας στο:

Subscribers

114,000

Views

104,076,796

Videos

89,054

YouTube ID

UC8HJZNfDPoySgW9DN3YGNaA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 113,000 - 103,537,963 - 88,781 -
2022-11-22 Tue 113,000 - 103,584,863 +46900 88,807 +26
2022-11-23 Wed 113,000 - 103,640,420 +55557 88,826 +19
2022-11-24 Thu 113,000 - 103,695,695 +55275 88,845 +19
2022-11-25 Fri 113,000 - 103,738,561 +42866 88,861 +16
2022-11-26 Sat 113,000 - 103,780,317 +41756 88,878 +17
2022-11-27 Sun 113,000 - 103,808,939 +28622 88,898 +20
2022-11-28 Mon 113,000 - 103,852,379 +43440 88,924 +26
2022-11-29 Tue 113,000 - 103,885,841 +33462 88,945 +21
2022-11-30 Wed 113,000 - 103,919,521 +33680 88,973 +28
2022-12-01 Thu 113,000 - 103,958,304 +38783 88,992 +19
2022-12-02 Fri 114,000 +1000 104,006,724 +48420 89,021 +29
2022-12-03 Sat 114,000 - 104,040,481 +33757 89,038 +17
2022-12-04 Sun 114,000 - 104,076,796 +36315 89,054 +16
2022-12-05 Mon 114,000 - 104,076,796 - 89,054 -
Total Summary +1000 +538833 +273
Next update in 0 hours 59 minutes