euronews (στα ελληνικά)
euronews (στα ελληνικά)

Καλώς ήρθατε στο επίσημο κανάλι του Euronews στο YouTube! Όλο το 24ωρο, η ομάδα μας από 500 δημοσιογράφους και από 30 διαφορετικές εθνικότητες, συγκεντρώνει όλες τις ειδήσεις με αμερόληπτη. Αυτό που θέλουμε είναι να βοηθήσουμε το κοινό μας να σχηματίσει τη δική του γνώμη και άποψη. Πιστεύουμε ότι ο ρόλος μας, ως διεθνής οργανισμός ειδήσεων, είναι να παρέχει αμερόληπτες, πο-λύπλευρες, πραγματικές και διασταυρωμένες πληροφορίες και ειδήσεις, μέσω μιας δημοσιογρα-φίας που παραμένει σταθερά πέρα από κάθε δόγμα. Εστιάζουμε σε γεγονότα, ιδέες και λύσεις, χωρίς προκαταλήψεις, εντυπωσιασμό και συναισθηματι-σμούς. Πιστεύουμε ότι όλες οι απόψεις έχουν σημασία. Το Euronews γεννήθηκε από την επιθυμία να δημιουργηθεί ένα ισχυρό, ανεξάρτητο ειδησεογρα-φικό κανάλι. Ως το μόνο διεθνές ειδησεογραφικό κανάλι με ευρωπαϊκή σκοπιά, το Euronews είναι παντού εκεί όπου οι πολίτες θέλουν να μάθουν την θέση της Ευρώπης για κάθε ζήτημα. Δείτε μας στο:

Subscribers

91,100

Views

83,202,234

Videos

78,089

YouTube ID

UC8HJZNfDPoySgW9DN3YGNaA

Youtube Account Stats Between 2021-03-24 and 2021-04-23
Date Subscribers Views Videos
2021-03-24 Wed 89,900 - 82,104,042 - 77,559 -
2021-03-25 Thu 89,900 - 82,132,251 +28209 77,578 +19
2021-03-26 Fri 90,000 +100 82,165,431 +33180 77,593 +15
2021-03-27 Sat 90,000 - 82,214,229 +48798 77,604 +11
2021-03-28 Sun 90,100 +100 82,249,554 +35325 77,612 +8
2021-03-29 Mon 90,100 - 82,286,976 +37422 77,641 +29
2021-03-30 Tue 90,200 +100 82,326,956 +39980 77,673 +32
2021-03-31 Wed 90,200 - 82,366,484 +39528 77,692 +19
2021-04-01 Thu 90,200 - 82,407,094 +40610 77,711 +19
2021-04-02 Fri 90,200 - 82,445,486 +38392 77,738 +27
2021-04-03 Sat 90,300 +100 82,486,053 +40567 77,755 +17
2021-04-04 Sun 90,300 - 82,523,920 +37867 77,767 +12
2021-04-05 Mon 90,300 - 82,552,588 +28668 77,787 +20
2021-04-06 Tue 90,400 +100 82,595,077 +42489 77,813 +26
2021-04-07 Wed 90,400 - 82,628,268 +33191 77,831 +18
2021-04-08 Thu 90,400 - 82,660,612 +32344 77,850 +19
2021-04-09 Fri 90,500 +100 82,692,526 +31914 77,869 +19
2021-04-10 Sat 90,500 - 82,729,565 +37039 77,878 +9
2021-04-11 Sun 90,500 - 82,760,937 +31372 77,893 +15
2021-04-12 Mon 90,500 - 82,785,726 +24789 77,914 +21
2021-04-13 Tue 90,600 +100 82,823,352 +37626 77,932 +18
2021-04-14 Wed 90,600 - 82,853,386 +30034 77,948 +16
2021-04-15 Thu 90,700 +100 82,884,666 +31280 77,967 +19
2021-04-16 Fri 90,700 - 82,925,388 +40722 77,987 +20
2021-04-17 Sat 90,800 +100 82,978,624 +53236 77,992 +5
2021-04-18 Sun 90,800 - 83,005,390 +26766 77,998 +6
2021-04-19 Mon 90,900 +100 83,043,849 +38459 78,016 +18
2021-04-20 Tue 90,900 - 83,082,165 +38316 78,036 +20
2021-04-21 Wed 90,900 - 83,120,802 +38637 78,061 +25
2021-04-22 Thu 91,000 +100 83,157,415 +36613 78,085 +24
2021-04-23 Fri 91,100 +100 83,202,234 +44819 78,089 +4
Total Summary +1200 +1098192 +530
Next update in 0 hours 17 minutes