RTV Ora
RTV Ora

Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!

Subscribers

174,000

Views

141,285,087

Videos

31,032

YouTube ID

UCAPO9OETEVkP50HPIqvUTOA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-04 Sun 171,000 - 138,715,021 - 30,714 -
2021-04-05 Mon 171,000 - 138,949,438 +234417 30,747 +33
2021-04-06 Tue 172,000 +1000 139,232,988 +283550 30,763 +16
2021-04-07 Wed 172,000 - 139,439,273 +206285 30,791 +28
2021-04-08 Thu 172,000 - 139,649,458 +210185 30,823 +32
2021-04-09 Fri 172,000 - 139,818,273 +168815 30,847 +24
2021-04-10 Sat 172,000 - 139,982,035 +163762 30,864 +17
2021-04-11 Sun 173,000 +1000 140,127,372 +145337 30,877 +13
2021-04-12 Mon 173,000 - 140,294,349 +166977 30,903 +26
2021-04-13 Tue 173,000 - 140,487,479 +193130 30,937 +34
2021-04-14 Wed 173,000 - 140,625,175 +137696 30,963 +26
2021-04-15 Thu 173,000 - 140,791,428 +166253 30,981 +18
2021-04-16 Fri 173,000 - 140,917,067 +125639 31,008 +27
2021-04-17 Sat 174,000 +1000 141,061,350 +144283 31,021 +13
2021-04-18 Sun 174,000 - 141,285,087 +223737 31,032 +11
Total Summary +3000 +2570066 +318
Next update in 0 hours 2 minutes