RTV Ora
RTV Ora

Radio Televizioni Ora me programacion të pasur. Një kanal televiziv kombëtar privat në shërbim të shqiptarëve, brenda dhe jashtë kufijve me programacion 24 ore. Na ndiqni!

Subscribers

316,000

Views

332,441,956

Videos

52,595

YouTube ID

UCAPO9OETEVkP50HPIqvUTOA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2024-03-31 Sun 314,000 - 330,788,989 - 52,595 -
2024-04-06 Sat 314,000 - 330,941,634 +152645 52,595 -
2024-04-07 Sun 314,000 - 330,962,355 +20721 52,595 -
2024-04-09 Tue 314,000 - 331,014,507 +52152 52,595 -
2024-04-16 Tue 315,000 +1000 331,197,743 +183236 52,595 -
2024-04-17 Wed 315,000 - 331,226,314 +28571 52,595 -
2024-04-24 Wed 315,000 - 331,430,491 +204177 52,595 -
2024-05-01 Wed 315,000 - 331,646,600 +216109 52,595 -
2024-05-08 Wed 315,000 - 331,844,248 +197648 52,594 -1
2024-05-12 Sun 315,000 - 331,974,492 +130244 52,594 -
2024-05-14 Tue 315,000 - 332,039,640 +65148 52,594 -
2024-05-22 Wed 316,000 +1000 332,228,375 +188735 52,594 -
2024-05-23 Thu 316,000 - 332,275,958 +47583 52,594 -
2024-05-25 Sat 316,000 - 332,324,761 +48803 52,594 -
2024-05-29 Wed 316,000 - 332,441,956 +117195 52,595 +1
Total Summary +2000 +1652967 -
Next update in 0 hours 59 minutes