Kanali Shtate
Kanali Shtate

Kanali 7 - Kanal informativ Shqiptar https://www.kanali7.tv https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ pjese e grupit mediatik Media Vizion. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Subscribers

48,200

Views

67,569,476

Videos

83,376

YouTube ID

UCBu0Bu_Xu21TzSNtuGmRRxQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 48,100 - 67,527,165 - 83,259 -
2022-11-22 Tue 48,100 - 67,530,649 +3484 83,269 +10
2022-11-23 Wed 48,200 +100 67,535,150 +4501 83,280 +11
2022-11-24 Thu 48,200 - 67,540,170 +5020 83,288 +8
2022-11-25 Fri 48,200 - 67,542,851 +2681 83,297 +9
2022-11-26 Sat 48,200 - 67,545,126 +2275 83,304 +7
2022-11-27 Sun 48,200 - 67,547,534 +2408 83,314 +10
2022-11-28 Mon 48,200 - 67,551,452 +3918 83,321 +7
2022-11-29 Tue 48,200 - 67,554,260 +2808 83,331 +10
2022-11-30 Wed 48,200 - 67,557,565 +3305 83,339 +8
2022-12-01 Thu 48,200 - 67,560,419 +2854 83,346 +7
2022-12-02 Fri 48,200 - 67,563,216 +2797 83,354 +8
2022-12-03 Sat 48,200 - 67,566,111 +2895 83,363 +9
2022-12-04 Sun 48,200 - 67,569,476 +3365 83,375 +12
2022-12-05 Mon 48,200 - 67,569,476 - 83,376 +1
Total Summary +100 +42311 +117
Next update in 0 hours 12 minutes