Kanali Shtate
Kanali Shtate

Kanali 7 - Kanal informativ Shqiptar https://www.kanali7.tv https://www.youtube.com/TringNews7 Kanali informativ pjese e grupit mediatik Media Vizion. Lajmet më të fundit vijnë tek ju në kohë rekord, nga gazetarët tanë në terren 24 orë gjatë 7 ditëve të javës.

Subscribers

50,200

Views

69,911,586

Videos

87,924

YouTube ID

UCBu0Bu_Xu21TzSNtuGmRRxQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2023-12-15 Fri 49,700 - 69,431,478 - 87,071 -
2023-12-16 Sat 49,700 - 69,435,390 +3912 87,087 +16
2023-12-18 Mon 49,700 - 69,438,666 +3276 87,107 +20
2023-12-20 Wed 49,700 - 69,446,797 +8131 87,125 +18
2023-12-21 Thu 49,700 - 69,455,618 +8821 87,147 +22
2024-01-05 Fri 49,800 +100 69,542,369 +86751 87,288 +141
2024-01-07 Sun 49,800 - 69,555,382 +13013 87,306 +18
2024-01-17 Wed 49,900 +100 69,617,695 +62313 87,423 +117
2024-01-19 Fri 49,900 - 69,624,537 +6842 87,436 +13
2024-02-01 Thu 50,100 +200 69,725,746 +101209 87,590 +154
2024-02-10 Sat 50,100 - 69,777,274 +51528 87,686 +96
2024-02-13 Tue 50,100 - 69,796,084 +18810 87,709 +23
2024-02-16 Fri 50,200 +100 69,808,277 +12193 87,740 +31
2024-02-27 Tue 50,200 - 69,874,633 +66356 87,853 +113
2024-03-04 Mon 50,200 - 69,911,586 +36953 87,924 +71
Total Summary +500 +480108 +853
Next update in 0 hours 59 minutes