Ράδιο 98.4
Ράδιο 98.4

O 98.4 ξεκίνησε την πορεία του στα ερτζιανά το 1991! Υπηρέτησε για 19 ολόκληρα χρόνια τη μουσική , ώσπου αποφάσισε πως όταν όλα γύρω σου αλλάζουν, δεν μπορεί παρά κι εσύ να ακολουθήσεις τον ρυθμό. Και άλλαξε! Με καινούριο πρόγραμμα, άλλαξε το τοπίο στο χώρο των ενημερωτικό - ψυχαγωγικών ραδιοφώνων! Σε μια εποχή που η χώρα μας, ο τόπος μας μα και γενικότερα η γη μας περνά δύσκολες ώρες, το Ράδιο984 έκανε την ενημέρωση μόδα! Χωρίς λέξεις βαρύγδουπες και φράσεις κλισέ. Δίχως να μπει στο "τρυπάκι" της καταστροφολογίας. Απόφαση μας είναι αυτή μα και υπόσχεση ταυτόχρονα: Το ποτήρι εμείς μισογεμάτο να το βλέπουμε κι όχι μισοάδειο. Γίναμε λοιπόν μια παρέα, άλλωστε αυτό είναι το ραδιόφωνο, κι όλα τα θέματα έτσι τα προσεγγίζουμε. Με την γλώσσα, μα και την διάθεση της παρέας. Subscribe on Youtube: https://goo.gl/SK4FTd

Subscribers

31,600

Views

18,183,113

Videos

11,454

YouTube ID

UCDhL47qJI7iOulcG2SyVRYA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-04 Sun 30,700 - 17,775,482 - 11,370 -
2021-04-05 Mon 30,800 +100 17,795,563 +20081 11,379 +9
2021-04-06 Tue 30,900 +100 17,828,593 +33030 11,388 +9
2021-04-07 Wed 31,000 +100 17,859,852 +31259 11,394 +6
2021-04-08 Thu 31,100 +100 17,886,456 +26604 11,401 +7
2021-04-09 Fri 31,100 - 17,917,204 +30748 11,413 +12
2021-04-10 Sat 31,100 - 17,956,150 +38946 11,413 -
2021-04-11 Sun 31,200 +100 17,977,328 +21178 11,413 -
2021-04-12 Mon 31,200 - 17,988,959 +11631 11,415 +2
2021-04-13 Tue 31,300 +100 18,012,894 +23935 11,427 +12
2021-04-14 Wed 31,300 - 18,045,181 +32287 11,436 +9
2021-04-15 Thu 31,400 +100 18,082,190 +37009 11,444 +8
2021-04-16 Fri 31,500 +100 18,124,324 +42134 11,454 +10
2021-04-17 Sat 31,500 - 18,168,546 +44222 11,454 -
2021-04-18 Sun 31,600 +100 18,183,113 +14567 11,454 -
Total Summary +900 +407631 +84
Next update in 0 hours 7 minutes