Novasports.gr
Novasports.gr

Είμαστε αυτοί που αγαπάνε τον αθλητισμό. Που έχουμε στο επίκεντρο τους αθλητές. Που βρισκόμαστε παντού μαζί με τις ομάδες μας. Που μεταφέρουμε τα πάντα για τα σπορ. Που γνωρίζουμε επακριβώς το ρόλο μας. Που είμαστε υπεύθυνοι απέναντι σε όλους εσάς. Χωρίς ακρότητες και φανατισμό. Που ο αθλητισμός αποτελεί για εμάς, ό,τι και για εσάς: Τρόπο ζωής. Πάθος. Ιδανικό. Ο ρόλος μας είναι η δημιουργία παιδείας και κουλτούρας. Παρακολουθήστε στο κανάλια μας στο YouTube, αποκλειστικές ειδήσεις από τις μεγαλύτερες αθλητικές διοργανώσεις στην Ελλάδα και το εξωτερικό με πλούσιο θέαμα, και από τον υπολογιστή σας μέσω Live Streaming!

Subscribers

170,000

Views

150,172,000

Videos

11,398

YouTube ID

UCEIbXco8hU9oDHXGo1kwIlA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-04 Sun 169,000 - 148,519,086 - 11,338 -
2021-04-05 Mon 169,000 - 148,612,941 +93855 11,344 +6
2021-04-06 Tue 170,000 +1000 148,921,297 +308356 11,345 +1
2021-04-07 Wed 170,000 - 149,073,911 +152614 11,347 +2
2021-04-08 Thu 170,000 - 149,171,873 +97962 11,349 +2
2021-04-09 Fri 170,000 - 149,248,279 +76406 11,349 -
2021-04-10 Sat 170,000 - 149,338,268 +89989 11,355 +6
2021-04-11 Sun 170,000 - 149,414,206 +75938 11,369 +14
2021-04-12 Mon 170,000 - 149,521,908 +107702 11,380 +11
2021-04-13 Tue 170,000 - 149,771,275 +249367 11,385 +5
2021-04-14 Wed 170,000 - 149,906,075 +134800 11,387 +2
2021-04-15 Thu 170,000 - 149,989,120 +83045 11,388 +1
2021-04-16 Fri 170,000 - 150,060,405 +71285 11,389 +1
2021-04-17 Sat 170,000 - 150,130,389 +69984 11,387 -2
2021-04-18 Sun 170,000 - 150,172,000 +41611 11,398 +11
Total Summary +1000 +1652914 +60
Next update in 0 hours 59 minutes