Телеканал Прямий
Телеканал Прямий

Ми — люди медіа. Це наше життя. Наші радощі ... перемоги та труднощі. Вперше ми вирішили ділитись досвідом створення телебачення. Ми вирішили показати виворіт будівництва інформаційного каналу "Прямий" Ми думаємо, що цей досвід може бути цікавим і людям медіа, і телеглядачам. Ми почали "з чистого аркушу", коли не було ще ні команди, ні приміщення, ні форматів. Ми запрошуємо і вас до цього захопливого процесу. На тимчасовому сайті www.prm.global ви можете бачити нашу роботу. Ми будемо ділитися з вами нашими подіями. І ми дуже сподіваємося на вашу допомогу. Вперед і вверх. І все у нас вийде. 24 серпня 2017 року в ефір вийшов телеканал "Прямий" Офіційний сайт – http://prm.ua/ Facebook – https://www.facebook.com/pryamiy/ Тwitter.com – https://twitter.com/prm_ua YouTube – https://www.youtube.com/c/pryamiy Прямий ефір – https://www.youtube.com/c/pryamiy/live

Subscribers

2,080,000

Views

1,642,563,019

Videos

69,862

YouTube ID

UCH9H_b9oJtSHBovh94yB5HA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-17 Thu 1,990,000 - 1,562,116,036 - 69,474 -
2022-11-18 Fri 2,000,000 +10000 1,569,796,343 +7680307 69,507 +33
2022-11-19 Sat 2,010,000 +10000 1,576,010,824 +6214481 69,530 +23
2022-11-20 Sun 2,020,000 +10000 1,582,132,851 +6122027 69,558 +28
2022-11-21 Mon 2,020,000 - 1,588,604,098 +6471247 69,585 +27
2022-11-22 Tue 2,020,000 - 1,592,291,988 +3687890 69,615 +30
2022-11-23 Wed 2,030,000 +10000 1,597,720,097 +5428109 69,640 +25
2022-11-24 Thu 2,030,000 - 1,602,610,947 +4890850 69,674 +34
2022-11-25 Fri 2,040,000 +10000 1,608,327,488 +5716541 69,702 +28
2022-11-26 Sat 2,050,000 +10000 1,614,224,745 +5897257 69,725 +23
2022-11-27 Sun 2,060,000 +10000 1,620,165,513 +5940768 69,748 +23
2022-11-28 Mon 2,060,000 - 1,626,550,326 +6384813 69,776 +28
2022-11-29 Tue 2,070,000 +10000 1,631,254,407 +4704081 69,812 +36
2022-11-30 Wed 2,070,000 - 1,636,588,109 +5333702 69,852 +40
2022-12-01 Thu 2,080,000 +10000 1,642,563,019 +5974910 69,862 +10
Total Summary +90000 +80446983 +388
Next update in 0 hours 29 minutes