RTK
RTK

Kanali zyrtar i Radio Televizionit të Kosovës Adresa: Rr. "Xhemail Prishtina" nr. 12 Prishtinë, 10000 Republika e Kosovës Powered by OnAir.FM

Subscribers

261,000

Views

787,095,698

Videos

59,424

YouTube ID

UCLKm461v_m6OcgJOQDlXuuw

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-09 Fri 257,000 - 779,011,978 - 58,921 -
2021-04-10 Sat 257,000 - 780,062,029 +1050051 58,961 +40
2021-04-11 Sun 258,000 +1000 780,062,029 - 58,996 +35
2021-04-12 Mon 258,000 - 780,522,564 +460535 59,034 +38
2021-04-13 Tue 258,000 - 781,207,421 +684857 59,069 +35
2021-04-14 Wed 259,000 +1000 781,894,526 +687105 59,110 +41
2021-04-15 Thu 259,000 - 782,539,941 +645415 59,148 +38
2021-04-16 Fri 259,000 - 783,115,895 +575954 59,185 +37
2021-04-17 Sat 259,000 - 783,738,528 +622633 59,221 +36
2021-04-18 Sun 259,000 - 784,175,255 +436727 59,249 +28
2021-04-19 Mon 260,000 +1000 784,756,749 +581494 59,285 +36
2021-04-20 Tue 260,000 - 785,358,943 +602194 59,322 +37
2021-04-21 Wed 260,000 - 786,033,757 +674814 59,358 +36
2021-04-22 Thu 260,000 - 786,563,631 +529874 59,397 +39
2021-04-23 Fri 261,000 +1000 787,095,698 +532067 59,424 +27
Total Summary +4000 +8083720 +503
Next update in 0 hours 44 minutes