RTV KLAN
RTV KLAN

» Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të Tv Klan në YouTube. Welcome to the official TV Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Subscribers

1,180,000

Views

1,814,648,845

Videos

113,026

YouTube ID

UCN_5x0OTax_ProZjhww5PuA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-09 Fri 1,170,000 - 1,788,656,450 - 111,117 -
2021-04-10 Sat 1,170,000 - 1,790,189,703 +1533253 111,251 +134
2021-04-11 Sun 1,170,000 - 1,791,713,070 +1523367 111,353 +102
2021-04-12 Mon 1,170,000 - 1,793,150,326 +1437256 111,497 +144
2021-04-13 Tue 1,170,000 - 1,795,147,708 +1997382 111,654 +157
2021-04-14 Wed 1,170,000 - 1,796,699,703 +1551995 111,801 +147
2021-04-15 Thu 1,170,000 - 1,798,254,293 +1554590 111,944 +143
2021-04-16 Fri 1,170,000 - 1,799,759,371 +1505078 112,098 +154
2021-04-17 Sat 1,170,000 - 1,801,608,466 +1849095 112,201 +103
2021-04-18 Sun 1,170,000 - 1,802,844,061 +1235595 112,328 +127
2021-04-19 Mon 1,170,000 - 1,805,869,361 +3025300 112,448 +120
2021-04-20 Tue 1,170,000 - 1,808,614,023 +2744662 112,604 +156
2021-04-21 Wed 1,170,000 - 1,810,722,067 +2108044 112,762 +158
2021-04-22 Thu 1,180,000 +10000 1,812,564,153 +1842086 112,934 +172
2021-04-23 Fri 1,180,000 - 1,814,648,845 +2084692 113,026 +92
Total Summary +10000 +25992395 +1909
Next update in 0 hours 17 minutes