RTV KLAN
RTV KLAN

TV KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE. » Subscribe to RTV KLAN Mirë se vini në kanalin zyrtar të TV KLAN në YouTube. Welcome to the official Tv Klan YouTube channel. Televizioni Kombëtar Klan, rekord në prodhimtari dhe shikueshmëri. Programacion i pasur për të gjithë grup-moshat. Programet tona, thjesht… të suksesshme dhe të shikuara: emisione politike, sociale, kulturore, spektakle, game-show, filma, telenovela, seriale, sit-com, soap-opera, dokumentarë, 6 edicione informative në programin ditor dhe shumë evenimente që behen të tilla, vetëm nën logon e KLAN. Televizioni privat më i madh në Shqipëri! Për më shumë informacione na ndiqni në rrjetet tona sociale, për çdo problem na shkruani në Messenger, WhatsApp, Viber +355674050607

Subscribers

1,840,000

Views

3,280,107,126

Videos

262,434

YouTube ID

UCN_5x0OTax_ProZjhww5PuA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2024-01-05 Fri 1,820,000 - 3,223,727,743 - 254,657 -
2024-01-22 Mon 1,820,000 - 3,243,287,972 +19560229 257,091 +2434
2024-01-24 Wed 1,830,000 +10000 3,246,563,972 +3276000 257,454 +363
2024-01-26 Fri 1,830,000 - 3,247,783,160 +1219188 257,885 +431
2024-01-28 Sun 1,830,000 - 3,250,718,699 +2935539 258,139 +254
2024-02-06 Tue 1,830,000 - 3,261,158,439 +10439740 259,398 +1259
2024-02-07 Wed 1,830,000 - 3,261,053,797 -104642 259,667 +269
2024-02-09 Fri 1,830,000 - 3,263,264,001 +2210204 260,050 +383
2024-02-10 Sat 1,830,000 - 3,263,264,001 - 260,087 +37
2024-02-11 Sun 1,840,000 +10000 3,265,658,972 +2394971 260,321 +234
2024-02-13 Tue 1,840,000 - 3,268,228,514 +2569542 260,665 +344
2024-02-14 Wed 1,840,000 - 3,269,510,735 +1282221 260,757 +92
2024-02-16 Fri 1,840,000 - 3,271,852,672 +2341937 261,174 +417
2024-02-18 Sun 1,840,000 - 3,274,038,972 +2186300 261,445 +271
2024-02-23 Fri 1,840,000 - 3,280,107,126 +6068154 262,434 +989
Total Summary +20000 +56379383 +7777
Next update in 0 hours 59 minutes