netd müzik
netd müzik

netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur.

Subscribers

22,800,000

Views

50,695,974,947

Videos

20,517

YouTube ID

UCR5wZcXtOUka8jTA57flzMg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-07-29 Fri 22,700,000 - 50,665,689,837 - 20,355 -
2022-07-30 Sat 22,800,000 +100000 50,684,633,952 +18944115 20,356 +1
2022-07-31 Sun 22,800,000 - 50,703,685,226 +19051274 20,357 +1
2022-08-01 Mon 22,800,000 - 50,721,296,505 +17611279 20,371 +14
2022-08-02 Tue 22,800,000 - 50,736,932,937 +15636432 20,389 +18
2022-08-03 Wed 22,800,000 - 50,756,350,645 +19417708 20,404 +15
2022-08-04 Thu 22,800,000 - 50,773,986,625 +17635980 20,420 +16
2022-08-05 Fri 22,800,000 - 50,589,289,571 -184697054 20,449 +29
2022-08-06 Sat 22,800,000 - 50,604,425,987 +15136416 20,451 +2
2022-08-07 Sun 22,800,000 - 50,623,590,804 +19164817 20,452 +1
2022-08-08 Mon 22,800,000 - 50,642,128,104 +18537300 20,466 +14
2022-08-09 Tue 22,800,000 - 50,658,927,334 +16799230 20,482 +16
2022-08-10 Wed 22,800,000 - 50,676,715,926 +17788592 20,499 +17
2022-08-11 Thu 22,800,000 - 50,695,974,947 +19259021 20,517 +18
2022-08-12 Fri 22,800,000 - 50,695,974,947 - 20,517 -
Total Summary +100000 +30285110 +162
Next update in 0 hours 5 minutes