netd müzik
netd müzik

netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur.

Subscribers

19,800,000

Views

42,522,328,081

Videos

15,258

YouTube ID

UCR5wZcXtOUka8jTA57flzMg

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-03-29 Mon 19,700,000 - 42,214,901,330 - 15,140 -
2021-03-30 Tue 19,700,000 - 42,235,120,395 +20219065 15,155 +15
2021-03-31 Wed 19,700,000 - 42,255,498,182 +20377787 15,166 +11
2021-04-01 Thu 19,700,000 - 42,277,025,045 +21526863 15,181 +15
2021-04-02 Fri 19,700,000 - 42,297,753,278 +20728233 15,196 +15
2021-04-03 Sat 19,700,000 - 42,320,814,078 +23060800 15,197 +1
2021-04-04 Sun 19,700,000 - 42,350,654,142 +29840064 15,197 -
2021-04-05 Mon 19,700,000 - 42,368,726,131 +18071989 15,209 +12
2021-04-06 Tue 19,700,000 - 42,394,797,303 +26071172 15,224 +15
2021-04-07 Wed 19,700,000 - 42,415,812,736 +21015433 15,239 +15
2021-04-08 Thu 19,700,000 - 42,437,874,053 +22061317 15,247 +8
2021-04-09 Fri 19,700,000 - 42,459,298,044 +21423991 15,258 +11
2021-04-10 Sat 19,700,000 - 42,503,522,863 +44224819 15,258 -
2021-04-11 Sun 19,800,000 +100000 42,503,522,863 - 15,258 -
2021-04-12 Mon 19,800,000 - 42,522,328,081 +18805218 15,258 -
Total Summary +100000 +307426751 +118
Next update in 0 hours 10 minutes