Ora News
Ora News

Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!

Subscribers

236,000

Views

348,345,728

Videos

127,686

YouTube ID

UCU-25_ycYvBv60_nMHUxAwA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 235,000 - 346,651,846 - 127,121 -
2022-11-22 Tue 235,000 - 346,797,565 +145719 127,167 +46
2022-11-23 Wed 235,000 - 346,944,754 +147189 127,223 +56
2022-11-24 Thu 235,000 - 347,092,240 +147486 127,281 +58
2022-11-25 Fri 235,000 - 347,236,963 +144723 127,326 +45
2022-11-26 Sat 235,000 - 347,366,008 +129045 127,355 +29
2022-11-27 Sun 235,000 - 347,469,660 +103652 127,395 +40
2022-11-28 Mon 235,000 - 347,624,949 +155289 127,432 +37
2022-11-29 Tue 235,000 - 347,765,181 +140232 127,480 +48
2022-11-30 Wed 235,000 - 347,903,409 +138228 127,514 +34
2022-12-01 Thu 235,000 - 348,010,226 +106817 127,560 +46
2022-12-02 Fri 235,000 - 348,122,830 +112604 127,612 +52
2022-12-03 Sat 235,000 - 348,223,070 +100240 127,641 +29
2022-12-04 Sun 236,000 +1000 348,345,728 +122658 127,682 +41
2022-12-05 Mon 236,000 - 348,345,728 - 127,686 +4
Total Summary +1000 +1693882 +565
Next update in 0 hours 59 minutes