Ora News
Ora News

Ora-News, Radio Televizioni informativ Shqiptar. 24 ore live, lajme, debate, analiza politike, showbizz dhe shume te tjera. Na ndiqni!

Subscribers

179,000

Views

258,170,245

Videos

101,668

YouTube ID

UCU-25_ycYvBv60_nMHUxAwA

Youtube Account Stats Between 2021-03-24 and 2021-04-23
Date Subscribers Views Videos
2021-03-24 Wed 176,000 - 254,188,560 - 100,436 -
2021-03-25 Thu 176,000 - 254,295,362 +106802 100,482 +46
2021-03-26 Fri 176,000 - 254,493,245 +197883 100,517 +35
2021-03-27 Sat 176,000 - 254,493,245 - 100,556 +39
2021-03-28 Sun 176,000 - 254,612,060 +118815 100,580 +24
2021-03-29 Mon 176,000 - 254,716,041 +103981 100,617 +37
2021-03-30 Tue 176,000 - 254,813,821 +97780 100,666 +49
2021-03-31 Wed 176,000 - 254,924,292 +110471 100,713 +47
2021-04-01 Thu 176,000 - 254,997,506 +73214 100,760 +47
2021-04-02 Fri 176,000 - 255,082,011 +84505 100,800 +40
2021-04-03 Sat 176,000 - 255,166,848 +84837 100,829 +29
2021-04-04 Sun 177,000 +1000 255,260,241 +93393 100,859 +30
2021-04-05 Mon 177,000 - 255,315,457 +55216 100,911 +52
2021-04-06 Tue 177,000 - 255,424,817 +109360 100,946 +35
2021-04-07 Wed 177,000 - 255,536,460 +111643 100,993 +47
2021-04-08 Thu 177,000 - 255,643,859 +107399 101,040 +47
2021-04-09 Fri 177,000 - 255,744,745 +100886 101,086 +46
2021-04-10 Sat 177,000 - 255,843,928 +99183 101,121 +35
2021-04-11 Sun 177,000 - 255,941,352 +97424 101,150 +29
2021-04-12 Mon 177,000 - 256,027,080 +85728 101,207 +57
2021-04-13 Tue 177,000 - 256,152,905 +125825 101,255 +48
2021-04-14 Wed 177,000 - 256,282,706 +129801 101,296 +41
2021-04-15 Thu 177,000 - 256,395,319 +112613 101,345 +49
2021-04-16 Fri 178,000 +1000 256,495,832 +100513 101,388 +43
2021-04-17 Sat 178,000 - 256,620,075 +124243 101,434 +46
2021-04-18 Sun 178,000 - 256,686,395 +66320 101,464 +30
2021-04-19 Mon 178,000 - 256,807,283 +120888 101,514 +50
2021-04-20 Tue 178,000 - 257,245,287 +438004 101,565 +51
2021-04-21 Wed 178,000 - 257,520,356 +275069 101,625 +60
2021-04-22 Thu 179,000 +1000 257,840,635 +320279 101,664 +39
2021-04-23 Fri 179,000 - 258,170,245 +329610 101,668 +4
Total Summary +3000 +3981685 +1232
Next update in 0 hours 9 minutes