Paparazzi
Paparazzi

Miq të dashur ! Ju ftojë të abonoheni në kanalin tim, jo vetëm për arsyen e thjeshtë të mbajtjes në kontakt me të rejat e fundit nga vendi dhe bota ( në fusha të ndryshme), por edhe për faktin se materialet do t'ju vijnë në kohë shumë të shpejtë dhe ju garantojë që do të jenë unike ...Ju ftojë me dashamirësi të abonoheni në kanalin tim duke ju garantuar se do të ndiheni mirë duke më dëgjuar :) Ju falenderojë nga zemra! Jeni më të mirët :) .

Subscribers

108,000

Views

68,822,752

Videos

29,941

YouTube ID

UCW-_Dc8zJKhw4H7SEuz5h2g

Youtube Account Stats Between 2022-11-06 and 2022-12-06
Date Subscribers Views Videos
2022-11-06 Sun 108,000 - 68,423,613 - 29,520 -
2022-11-07 Mon 108,000 - 68,458,442 +34829 29,535 +15
2022-11-08 Tue 108,000 - 68,478,352 +19910 29,544 +9
2022-11-09 Wed 108,000 - 68,492,931 +14579 29,562 +18
2022-11-10 Thu 108,000 - 68,504,064 +11133 29,570 +8
2022-11-11 Fri 108,000 - 68,515,237 +11173 29,582 +12
2022-11-12 Sat 108,000 - 68,515,237 - 29,597 +15
2022-11-13 Sun 108,000 - 68,533,621 +18384 29,613 +16
2022-11-14 Mon 108,000 - 68,545,768 +12147 29,629 +16
2022-11-15 Tue 108,000 - 68,558,405 +12637 29,654 +25
2022-11-16 Wed 108,000 - 68,573,874 +15469 29,676 +22
2022-11-17 Thu 108,000 - 68,588,253 +14379 29,693 +17
2022-11-18 Fri 108,000 - 68,599,793 +11540 29,713 +20
2022-11-19 Sat 108,000 - 68,614,537 +14744 29,725 +12
2022-11-20 Sun 108,000 - 68,632,906 +18369 29,740 +15
2022-11-21 Mon 108,000 - 68,646,467 +13561 29,763 +23
2022-11-22 Tue 108,000 - 68,657,987 +11520 29,776 +13
2022-11-23 Wed 108,000 - 68,669,646 +11659 29,794 +18
2022-11-24 Thu 108,000 - 68,679,359 +9713 29,801 +7
2022-11-25 Fri 108,000 - 68,687,489 +8130 29,814 +13
2022-11-26 Sat 108,000 - 68,696,223 +8734 29,824 +10
2022-11-27 Sun 108,000 - 68,703,140 +6917 29,834 +10
2022-11-28 Mon 108,000 - 68,712,405 +9265 29,844 +10
2022-11-29 Tue 108,000 - 68,718,565 +6160 29,856 +12
2022-11-30 Wed 108,000 - 68,726,096 +7531 29,865 +9
2022-12-01 Thu 108,000 - 68,732,794 +6698 29,882 +17
2022-12-02 Fri 108,000 - 68,741,074 +8280 29,899 +17
2022-12-03 Sat 108,000 - 68,752,218 +11144 29,913 +14
2022-12-04 Sun 108,000 - 68,780,162 +27944 29,926 +13
2022-12-05 Mon 108,000 - 68,801,814 +21652 29,937 +11
2022-12-06 Tue 108,000 - 68,822,752 +20938 29,941 +4
Total Summary - +399139 +421
Next update in 0 hours 20 minutes