902.gr
902.gr

Για να ξέρεις την αλήθεια κάθε στιγμή. Το διαδικτυακό ενημερωτικό portal του ΚΚΕ 902.gr με καθημερινή αρθρογραφία από την επικαιρότητα σε Ελλάδα και κόσμο.

Subscribers

56,400

Views

49,761,354

Videos

32,092

YouTube ID

UCY5SB06XpEcl6F7TCC1l-0g

Youtube Account Stats Between 2022-11-06 and 2022-12-06
Date Subscribers Views Videos
2022-11-06 Sun 55,700 - 48,697,631 - 31,655 -
2022-11-07 Mon 55,700 - 48,724,689 +27058 31,669 +14
2022-11-08 Tue 55,700 - 48,741,456 +16767 31,675 +6
2022-11-09 Wed 55,800 +100 48,758,471 +17015 31,717 +42
2022-11-10 Thu 55,900 +100 48,848,597 +90126 31,725 +8
2022-11-11 Fri 55,900 - 48,892,353 +43756 31,735 +10
2022-11-12 Sat 55,900 - 48,892,353 - 31,736 +1
2022-11-13 Sun 55,900 - 48,935,398 +43045 31,740 +4
2022-11-14 Mon 55,900 - 48,949,700 +14302 31,766 +26
2022-11-15 Tue 55,900 - 48,965,120 +15420 31,779 +13
2022-11-16 Wed 55,900 - 48,984,860 +19740 31,805 +26
2022-11-17 Thu 56,000 +100 49,019,780 +34920 31,844 +39
2022-11-18 Fri 56,000 - 49,082,690 +62910 31,861 +17
2022-11-19 Sat 56,000 - 49,126,857 +44167 31,864 +3
2022-11-20 Sun 56,000 - 49,151,544 +24687 31,872 +8
2022-11-21 Mon 56,100 +100 49,179,593 +28049 31,913 +41
2022-11-22 Tue 56,100 - 49,310,415 +130822 31,927 +14
2022-11-23 Wed 56,100 - 49,385,167 +74752 31,942 +15
2022-11-24 Thu 56,200 +100 49,434,306 +49139 31,954 +12
2022-11-25 Fri 56,200 - 49,469,070 +34764 31,970 +16
2022-11-26 Sat 56,200 - 49,505,296 +36226 31,972 +2
2022-11-27 Sun 56,200 - 49,526,872 +21576 31,978 +6
2022-11-28 Mon 56,200 - 49,555,683 +28811 32,003 +25
2022-11-29 Tue 56,200 - 49,579,760 +24077 32,017 +14
2022-11-30 Wed 56,300 +100 49,605,787 +26027 32,026 +9
2022-12-01 Thu 56,300 - 49,628,478 +22691 32,047 +21
2022-12-02 Fri 56,300 - 49,657,450 +28972 32,061 +14
2022-12-03 Sat 56,300 - 49,687,810 +30360 32,067 +6
2022-12-04 Sun 56,300 - 49,718,091 +30281 32,068 +1
2022-12-05 Mon 56,400 +100 49,736,610 +18519 32,084 +16
2022-12-06 Tue 56,400 - 49,761,354 +24744 32,092 +8
Total Summary +700 +1063723 +437
Next update in 0 hours 15 minutes