Alpha TV Greece
Alpha TV Greece

Official Alpha TV YouTube channel! Don't forget to subscribe! Want more videos? head to http://www.alphatv.gr/webtv 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Καλώς ήρθατε στο επίσημο κανάλι του Alpha στο YouTube, όπου μπορείτε να βρείτε ολόκληρα επεισόδια και αποσπάσματα εκπομπών μας. Βίντεο από τις σειρές μας "Μην αρχίζεις τη μουρμούρα", "Το Σόι σου", "Αστέρας Ραχούλας", "Έλα στη θέση μου", "Το Τατουάζ", "Έρωτας Μετά", "10η Εντολή", "Αληθινοί Έρωτες", "Οικογενειακές Ιστορίες", "Το Δέκα", "Κόκκινος Κύκλος" και πολλά άλλα!

Subscribers

929,000

Views

1,471,122,694

Videos

23,925

YouTube ID

UCYKe1v03QBPyApJID8CPjPA

Youtube Account Stats Between 2021-03-24 and 2021-04-23
Date Subscribers Views Videos
2021-03-24 Wed 919,000 - 1,433,648,097 - 23,712 -
2021-03-25 Thu 919,000 - 1,435,040,155 +1392058 23,718 +6
2021-03-26 Fri 920,000 +1000 1,437,672,155 +2632000 23,742 +24
2021-03-27 Sat 920,000 - 1,439,066,629 +1394474 23,745 +3
2021-03-28 Sun 921,000 +1000 1,439,066,629 - 23,751 +6
2021-03-29 Mon 921,000 - 1,440,317,986 +1251357 23,756 +5
2021-03-30 Tue 921,000 - 1,441,533,578 +1215592 23,761 +5
2021-03-31 Wed 922,000 +1000 1,442,808,303 +1274725 23,768 +7
2021-04-01 Thu 922,000 - 1,444,153,404 +1345101 23,774 +6
2021-04-02 Fri 922,000 - 1,445,438,890 +1285486 23,785 +11
2021-04-03 Sat 923,000 +1000 1,446,778,148 +1339258 23,788 +3
2021-04-04 Sun 923,000 - 1,448,240,906 +1462758 23,793 +5
2021-04-05 Mon 924,000 +1000 1,449,225,944 +985038 23,797 +4
2021-04-06 Tue 924,000 - 1,450,742,851 +1516907 23,808 +11
2021-04-07 Wed 924,000 - 1,452,093,887 +1351036 23,816 +8
2021-04-08 Thu 925,000 +1000 1,453,427,598 +1333711 23,820 +4
2021-04-09 Fri 925,000 - 1,454,782,284 +1354686 23,829 +9
2021-04-10 Sat 925,000 - 1,457,507,278 +2724994 23,832 +3
2021-04-11 Sun 925,000 - 1,457,507,278 - 23,838 +6
2021-04-12 Mon 926,000 +1000 1,458,451,543 +944265 23,847 +9
2021-04-13 Tue 926,000 - 1,459,940,576 +1489033 23,855 +8
2021-04-14 Wed 926,000 - 1,461,048,110 +1107534 23,868 +13
2021-04-15 Thu 926,000 - 1,462,187,628 +1139518 23,876 +8
2021-04-16 Fri 927,000 +1000 1,463,277,339 +1089711 23,884 +8
2021-04-17 Sat 927,000 - 1,464,636,836 +1359497 23,888 +4
2021-04-18 Sun 927,000 - 1,466,565,111 +1928275 23,890 +2
2021-04-19 Mon 928,000 +1000 1,466,565,111 - 23,896 +6
2021-04-20 Tue 928,000 - 1,467,706,791 +1141680 23,901 +5
2021-04-21 Wed 928,000 - 1,468,824,589 +1117798 23,911 +10
2021-04-22 Thu 929,000 +1000 1,469,953,553 +1128964 23,917 +6
2021-04-23 Fri 929,000 - 1,471,122,694 +1169141 23,925 +8
Total Summary +10000 +37474597 +213
Next update in 0 hours 44 minutes