Elokuent TV
Elokuent TV

"Elokuent TV" eshte kanali lider i informacionit shqiptar. Cdo lajm i dites vjen menjehere ne kanalin tone; tematikat e trajtuara jane: kronike,🗣gossip,📺TV,⚡lajme flash,⛅parashikimi i motit e shume te tjera. Abonohuni ne kanalin tone dhe mos harroni te klikoni tek 🔔 per te qendruar gjithmone te informuar! 🔴Ju falenderojme per vemendjen🔴

Subscribers

162,000

Views

204,921,921

Videos

33,330

YouTube ID

UCYVkzr8hG3nNXoSxRWqFRkA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 161,000 - 204,466,781 - 33,127 -
2022-11-22 Tue 162,000 +1000 204,515,557 +48776 33,142 +15
2022-11-23 Wed 162,000 - 204,546,914 +31357 33,155 +13
2022-11-24 Thu 162,000 - 204,573,863 +26949 33,169 +14
2022-11-25 Fri 162,000 - 204,596,611 +22748 33,184 +15
2022-11-26 Sat 162,000 - 204,619,893 +23282 33,200 +16
2022-11-27 Sun 162,000 - 204,642,723 +22830 33,216 +16
2022-11-28 Mon 162,000 - 204,680,070 +37347 33,233 +17
2022-11-29 Tue 162,000 - 204,702,742 +22672 33,243 +10
2022-11-30 Wed 162,000 - 204,725,972 +23230 33,261 +18
2022-12-01 Thu 162,000 - 204,749,973 +24001 33,277 +16
2022-12-02 Fri 162,000 - 204,789,202 +39229 33,292 +15
2022-12-03 Sat 162,000 - 204,823,901 +34699 33,312 +20
2022-12-04 Sun 162,000 - 204,872,479 +48578 33,327 +15
2022-12-05 Mon 162,000 - 204,921,921 +49442 33,330 +3
Total Summary +1000 +455140 +203
Next update in 0 hours 59 minutes