Elokuent TV
Elokuent TV

"Elokuent TV" eshte kanali lider i informacionit shqiptar. Cdo lajm i dites vjen menjehere ne kanalin tone; tematikat e trajtuara jane: kronike,🗣gossip,📺TV,⚡lajme flash,⛅parashikimi i motit e shume te tjera. Abonohuni ne kanalin tone dhe mos harroni te klikoni tek 🔔 per te qendruar gjithmone te informuar! 🔴Ju falenderojme per vemendjen🔴

Subscribers

149,000

Views

176,717,522

Videos

24,252

YouTube ID

UCYVkzr8hG3nNXoSxRWqFRkA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-09 Fri 148,000 - 176,207,827 - 23,991 -
2021-04-10 Sat 148,000 - 176,248,525 +40698 24,010 +19
2021-04-11 Sun 148,000 - 176,285,939 +37414 24,026 +16
2021-04-12 Mon 148,000 - 176,316,551 +30612 24,045 +19
2021-04-13 Tue 148,000 - 176,360,157 +43606 24,064 +19
2021-04-14 Wed 148,000 - 176,396,030 +35873 24,082 +18
2021-04-15 Thu 148,000 - 176,437,967 +41937 24,100 +18
2021-04-16 Fri 148,000 - 176,471,760 +33793 24,124 +24
2021-04-17 Sat 148,000 - 176,517,959 +46199 24,142 +18
2021-04-18 Sun 148,000 - 176,543,682 +25723 24,156 +14
2021-04-19 Mon 148,000 - 176,577,251 +33569 24,174 +18
2021-04-20 Tue 148,000 - 176,614,185 +36934 24,190 +16
2021-04-21 Wed 149,000 +1000 176,648,655 +34470 24,214 +24
2021-04-22 Thu 149,000 - 176,681,426 +32771 24,238 +24
2021-04-23 Fri 149,000 - 176,717,522 +36096 24,252 +14
Total Summary +1000 +509695 +261
Next update in 0 hours 59 minutes