ΚΡΗΤΗ TV
ΚΡΗΤΗ TV

ΚΡΗΤΗ TV, η τηλεόραση της Κρήτης και των Κρητικών. Πιστοί στο αρχικό μας όραμα, από το 1990 μέχρι και σήμερα, όλοι οι άνθρωποι της ΚΡΗΤΗ TV, προσπαθούν να σας προσφέρουν ποιοτικό, μα πάνω από όλα γεμάτο Κρήτη Τηλεοπτικό Πρόγραμμα. Ο σεβασμός στις πραγματικές ανάγκες της ενημέρωσης και της ψυχαγωγίας του κρητικού κοινού είναι το στοιχείο που καθορίζει κάθε μας δραστηριότητα! Η αγάπη σας για το τηλεοπτικό μας πρόγραμμα στην ΚΡΗΤΗ TV, αποτελεί την κινητήριο δύναμη για να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος και τον ίδιο ρυθμό να ανανεώνουμε το πρόγραμμα μας κάθε τηλεοπτική σεζόν, βάση πάντα των δικών σας επιλογών. Δείτε μας διαδικτυακά μέσω Livestreaming: http://www.cretetv.gr/live-stream/

Subscribers

74,100

Views

54,929,139

Videos

27,438

YouTube ID

UCexDpZhlWQ6CfI4l62AHATw

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-22 Tue 73,800 - 54,571,695 - 27,246 -
2022-11-23 Wed 73,800 - 54,598,246 +26551 27,264 +18
2022-11-24 Thu 73,800 - 54,627,353 +29107 27,281 +17
2022-11-25 Fri 73,900 +100 54,667,790 +40437 27,298 +17
2022-11-26 Sat 73,900 - 54,696,734 +28944 27,311 +13
2022-11-27 Sun 73,900 - 54,732,200 +35466 27,321 +10
2022-11-28 Mon 74,000 +100 54,766,693 +34493 27,337 +16
2022-11-29 Tue 74,000 - 54,790,022 +23329 27,353 +16
2022-11-30 Wed 74,000 - 54,807,446 +17424 27,372 +19
2022-12-01 Thu 74,000 - 54,825,333 +17887 27,385 +13
2022-12-02 Fri 74,000 - 54,845,206 +19873 27,404 +19
2022-12-03 Sat 74,000 - 54,865,812 +20606 27,417 +13
2022-12-04 Sun 74,000 - 54,890,512 +24700 27,425 +8
2022-12-05 Mon 74,100 +100 54,907,496 +16984 27,435 +10
2022-12-06 Tue 74,100 - 54,929,139 +21643 27,438 +3
Total Summary +300 +357444 +192
Next update in 0 hours 59 minutes