ΚΡΗΤΗ TV
ΚΡΗΤΗ TV

ΚΡΗΤΗ TV, η τηλεόραση της Κρήτης και των Κρητικών. Πιστοί στο αρχικό μας όραμα, από το 1990 μέχρι και σήμερα, όλοι οι άνθρωποι της ΚΡΗΤΗ TV, προσπαθούν να σας προσφέρουν ποιοτικό, μα πάνω από όλα γεμάτο Κρήτη Τηλεοπτικό Πρόγραμμα. Ο σεβασμός στις πραγματικές ανάγκες της ενημέρωσης και της ψυχαγωγίας του κρητικού κοινού είναι το στοιχείο που καθορίζει κάθε μας δραστηριότητα! Η αγάπη σας για το τηλεοπτικό μας πρόγραμμα στην ΚΡΗΤΗ TV, αποτελεί την κινητήριο δύναμη για να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος και τον ίδιο ρυθμό να ανανεώνουμε το πρόγραμμα μας κάθε τηλεοπτική σεζόν, βάση πάντα των δικών σας επιλογών. Δείτε μας διαδικτυακά μέσω Livestreaming: http://www.cretetv.gr/live-stream/

Subscribers

53,000

Views

38,978,718

Videos

20,840

YouTube ID

UCexDpZhlWQ6CfI4l62AHATw

Youtube Account Stats Between 2021-03-24 and 2021-04-23
Date Subscribers Views Videos
2021-03-24 Wed 51,900 - 38,241,830 - 20,566 -
2021-03-25 Thu 51,900 - 38,263,283 +21453 20,587 +21
2021-03-26 Fri 51,900 - 38,282,094 +18811 20,594 +7
2021-03-27 Sat 52,000 +100 38,307,913 +25819 20,598 +4
2021-03-28 Sun 52,000 - 38,329,784 +21871 20,603 +5
2021-03-29 Mon 52,000 - 38,349,291 +19507 20,609 +6
2021-03-30 Tue 52,100 +100 38,367,367 +18076 20,619 +10
2021-03-31 Wed 52,100 - 38,387,825 +20458 20,628 +9
2021-04-01 Thu 52,200 +100 38,413,114 +25289 20,642 +14
2021-04-02 Fri 52,200 - 38,436,107 +22993 20,646 +4
2021-04-03 Sat 52,300 +100 38,459,128 +23021 20,660 +14
2021-04-04 Sun 52,300 - 38,484,515 +25387 20,664 +4
2021-04-05 Mon 52,300 - 38,502,049 +17534 20,672 +8
2021-04-06 Tue 52,400 +100 38,525,828 +23779 20,685 +13
2021-04-07 Wed 52,400 - 38,549,424 +23596 20,704 +19
2021-04-08 Thu 52,400 - 38,568,518 +19094 20,706 +2
2021-04-09 Fri 52,500 +100 38,588,706 +20188 20,722 +16
2021-04-10 Sat 52,500 - 38,613,773 +25067 20,727 +5
2021-04-11 Sun 52,500 - 38,634,157 +20384 20,733 +6
2021-04-12 Mon 52,600 +100 38,657,649 +23492 20,744 +11
2021-04-13 Tue 52,600 - 38,688,169 +30520 20,751 +7
2021-04-14 Wed 52,600 - 38,705,876 +17707 20,762 +11
2021-04-15 Thu 52,600 - 38,722,808 +16932 20,775 +13
2021-04-16 Fri 52,600 - 38,742,603 +19795 20,786 +11
2021-04-17 Sat 52,700 +100 38,768,393 +25790 20,790 +4
2021-04-18 Sun 52,800 +100 38,794,525 +26132 20,793 +3
2021-04-19 Mon 52,900 +100 38,856,638 +62113 20,800 +7
2021-04-20 Tue 52,900 - 38,901,600 +44962 20,812 +12
2021-04-21 Wed 53,000 +100 38,930,001 +28401 20,828 +16
2021-04-22 Thu 53,000 - 38,954,114 +24113 20,839 +11
2021-04-23 Fri 53,000 - 38,978,718 +24604 20,840 +1
Total Summary +1100 +736888 +274
Next update in 0 hours 28 minutes