bTV Media Group
bTV Media Group

Това е официалният канал на bTV Media Group. За медиите: http://www.btv.bg/za%20btv/ Липсва ви сигналът на bTV? Вижте тук: http://www.btv.bg/za%20btv/pomoshtnik/ Рейтинги: http://www.btv.bg/ratings/ Реклама: http://www.btv.bg/reklama/ За кампаниите на bTV: http://www.btv.bg/otgovornost/infotmacia/

Subscribers

420,000

Views

461,299,386

Videos

31,759

YouTube ID

UCgGUFNM1VuzCSZlcJCTBZpA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2024-06-01 Sat 412,000 - 452,590,514 - 31,300 -
2024-06-09 Sun 413,000 +1000 453,874,364 +1283850 31,376 +76
2024-06-12 Wed 414,000 +1000 454,322,405 +448041 31,401 +25
2024-06-13 Thu 414,000 - 454,467,122 +144717 31,411 +10
2024-06-14 Fri 414,000 - 454,822,339 +355217 31,430 +19
2024-06-18 Tue 414,000 - 455,332,103 +509764 31,460 +30
2024-06-19 Wed 415,000 +1000 455,704,885 +372782 31,474 +14
2024-06-22 Sat 415,000 - 456,118,346 +413461 31,505 +31
2024-06-24 Mon 415,000 - 456,557,689 +439343 31,534 +29
2024-06-26 Wed 415,000 - 456,708,726 +151037 31,544 +10
2024-06-27 Thu 416,000 +1000 457,123,420 +414694 31,555 +11
2024-06-28 Fri 416,000 - 457,353,559 +230139 31,565 +10
2024-07-09 Tue 418,000 +2000 459,687,294 +2333735 31,673 +108
2024-07-11 Thu 419,000 +1000 459,833,614 +146320 31,691 +18
2024-07-17 Wed 420,000 +1000 461,299,386 +1465772 31,759 +68
Total Summary +8000 +8708872 +459
Next update in 0 hours 59 minutes