Ελληνικό Τραγούδι
Ελληνικό Τραγούδι

Ξεπερνώντας τα 50 χρόνια ελληνικής μουσικής ιστορίας, στο κανάλι Ελληνικό Τραγούδι θα μπορέσετε να ακούσετε και να δείτε σπουδαίες στιγμές του ελληνικού τραγουδιού και της ιστορίας του από τη δεκαετία του '60 έως και σήμερα μέσα από τη σύμπραξη σπουδαίων τραγουδιστών, συνθετών και στιχουργών που άφησαν εποχή. Στο κανάλι μας θα βρείτε συγκεντρωμένο έναν από τους σπουδαιότερους και πιο πολυποίκιλους καταλόγους της ελληνικής μουσικής σκηνής. Ξεκινήστε την περιήγησή σας!

Subscribers

302,000

Views

324,070,736

Videos

39,203

YouTube ID

UChMcgwcwdDdAS7nFrksaL9w

Youtube Account Stats Between 2021-03-24 and 2021-04-23
Date Subscribers Views Videos
2021-03-24 Wed 293,000 - 311,332,224 - 39,184 -
2021-03-25 Thu 294,000 +1000 311,740,981 +408757 39,184 -
2021-03-26 Fri 294,000 - 312,139,170 +398189 39,187 +3
2021-03-27 Sat 294,000 - 313,144,898 +1005728 39,187 -
2021-03-28 Sun 295,000 +1000 313,144,898 - 39,187 -
2021-03-29 Mon 295,000 - 313,657,597 +512699 39,189 +2
2021-03-30 Tue 295,000 - 314,042,096 +384499 39,204 +15
2021-03-31 Wed 296,000 +1000 314,435,203 +393107 39,204 -
2021-04-01 Thu 296,000 - 314,854,313 +419110 39,204 -
2021-04-02 Fri 296,000 - 315,265,263 +410950 39,204 -
2021-04-03 Sat 297,000 +1000 315,701,335 +436072 39,204 -
2021-04-04 Sun 297,000 - 316,249,158 +547823 39,204 -
2021-04-05 Mon 297,000 - 316,621,057 +371899 39,204 -
2021-04-06 Tue 297,000 - 317,074,103 +453046 39,217 +13
2021-04-07 Wed 298,000 +1000 317,459,407 +385304 39,221 +4
2021-04-08 Thu 298,000 - 317,852,368 +392961 39,218 -3
2021-04-09 Fri 298,000 - 318,263,566 +411198 39,221 +3
2021-04-10 Sat 299,000 +1000 318,718,723 +455157 39,221 -
2021-04-11 Sun 299,000 - 319,167,275 +448552 39,221 -
2021-04-12 Mon 299,000 - 319,554,399 +387124 39,222 +1
2021-04-13 Tue 299,000 - 320,062,110 +507711 39,231 +9
2021-04-14 Wed 300,000 +1000 320,416,612 +354502 39,232 +1
2021-04-15 Thu 300,000 - 320,793,982 +377370 39,232 -
2021-04-16 Fri 300,000 - 321,172,060 +378078 39,232 -
2021-04-17 Sat 301,000 +1000 321,689,833 +517773 39,232 -
2021-04-18 Sun 301,000 - 322,037,013 +347180 39,232 -
2021-04-19 Mon 301,000 - 322,590,499 +553486 39,201 -31
2021-04-20 Tue 302,000 +1000 322,989,741 +399242 39,203 +2
2021-04-21 Wed 302,000 - 323,364,259 +374518 39,203 -
2021-04-22 Thu 302,000 - 323,680,317 +316058 39,203 -
2021-04-23 Fri 302,000 - 324,070,736 +390419 39,203 -
Total Summary +9000 +12738512 +19
Next update in 0 hours 59 minutes