Opinion TVKLAN
Opinion TVKLAN

Official channel of Opinion by Blendi Fevziu @ TVKLAN & KLANHD Faqja zyrtare e emisioni Opinion nga Blendi Fevziu ne TVKLAN & KLAHD E hene - Merkure 22:15 & E Enjte 21:00

Subscribers

41,500

Views

37,149,458

Videos

12,222

YouTube ID

UCk3T9XhiymudBdkuJSvQs7w

Youtube Account Stats Between 2021-03-16 and 2021-04-15
Date Subscribers Views Videos
2021-03-16 Tue 41,400 - 37,050,093 - 12,222 -
2021-03-17 Wed 41,400 - 37,055,712 +5619 12,222 -
2021-03-18 Thu 41,400 - 37,059,454 +3742 12,222 -
2021-03-19 Fri 41,400 - 37,065,723 +6269 12,222 -
2021-03-20 Sat 41,400 - 37,069,074 +3351 12,222 -
2021-03-21 Sun 41,400 - 37,069,074 - 12,222 -
2021-03-22 Mon 41,400 - 37,075,401 +6327 12,222 -
2021-03-23 Tue 41,400 - 37,078,686 +3285 12,222 -
2021-03-24 Wed 41,400 - 37,078,686 - 12,222 -
2021-03-25 Thu 41,400 - 37,081,890 +3204 12,222 -
2021-03-26 Fri 41,400 - 37,088,508 +6618 12,222 -
2021-03-27 Sat 41,400 - 37,088,508 - 12,222 -
2021-03-28 Sun 41,400 - 37,091,668 +3160 12,222 -
2021-03-29 Mon 41,400 - 37,094,650 +2982 12,222 -
2021-03-30 Tue 41,400 - 37,097,812 +3162 12,222 -
2021-03-31 Wed 41,400 - 37,101,068 +3256 12,222 -
2021-04-01 Thu 41,400 - 37,104,330 +3262 12,222 -
2021-04-02 Fri 41,400 - 37,106,981 +2651 12,222 -
2021-04-03 Sat 41,500 +100 37,109,937 +2956 12,222 -
2021-04-04 Sun 41,500 - 37,113,691 +3754 12,222 -
2021-04-05 Mon 41,500 - 37,116,246 +2555 12,222 -
2021-04-06 Tue 41,500 - 37,120,431 +4185 12,222 -
2021-04-07 Wed 41,500 - 37,123,760 +3329 12,222 -
2021-04-08 Thu 41,500 - 37,127,166 +3406 12,222 -
2021-04-09 Fri 41,500 - 37,130,444 +3278 12,222 -
2021-04-10 Sat 41,500 - 37,137,590 +7146 12,222 -
2021-04-11 Sun 41,500 - 37,137,590 - 12,222 -
2021-04-12 Mon 41,500 - 37,140,244 +2654 12,222 -
2021-04-13 Tue 41,500 - 37,143,919 +3675 12,222 -
2021-04-14 Wed 41,500 - 37,146,683 +2764 12,222 -
2021-04-15 Thu 41,500 - 37,149,458 +2775 12,222 -
Total Summary +100 +99365 -
Next update in 0 hours 59 minutes