Report TV
Report TV

Televizioni Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota. Për më shumë vizitoni: http://shqiptarja.com Subscribe to "Report TV" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: https://www.youtube.com/channel/UCk_fYBSdzmwhZEDPG5L4ShQ?sub_confirmation=1 Like Report Tv on Facebook HERE: https://www.facebook.com/reporttval/

Subscribers

281,000

Views

451,856,420

Videos

103,731

YouTube ID

UCk_fYBSdzmwhZEDPG5L4ShQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-09 Fri 279,000 - 446,931,903 - 102,730 -
2021-04-10 Sat 279,000 - 447,183,338 +251435 102,792 +62
2021-04-11 Sun 279,000 - 447,414,149 +230811 102,840 +48
2021-04-12 Mon 279,000 - 447,681,895 +267746 102,918 +78
2021-04-13 Tue 279,000 - 447,959,273 +277378 102,993 +75
2021-04-14 Wed 279,000 - 448,217,717 +258444 103,056 +63
2021-04-15 Thu 280,000 +1000 448,469,934 +252217 103,134 +78
2021-04-16 Fri 280,000 - 448,733,842 +263908 103,213 +79
2021-04-17 Sat 280,000 - 449,055,909 +322067 103,264 +51
2021-04-18 Sun 280,000 - 449,268,127 +212218 103,319 +55
2021-04-19 Mon 280,000 - 449,716,251 +448124 103,420 +101
2021-04-20 Tue 281,000 +1000 450,196,729 +480478 103,496 +76
2021-04-21 Wed 281,000 - 450,809,616 +612887 103,590 +94
2021-04-22 Thu 281,000 - 451,267,645 +458029 103,672 +82
2021-04-23 Fri 281,000 - 451,856,420 +588775 103,731 +59
Total Summary +2000 +4924517 +1001
Next update in 0 hours 18 minutes