Report TV
Report TV

Report TV është një nga televizionet informative më profesionalë dhe të pavarur në panoramën mediatike shqiptare. Lajmi i fundit, ekskluzive, aktualitet, sociale, ekonomi, kulture, sport, lajme nga vendi rajoni dhe bota. Për më shumë vizitoni: http://shqiptarja.com/ dhe https://www.report-tv.al/ Subscribe to "Report TV" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: https://www.youtube.com/@ReportTVAlbania Follow Report Tv on Facebook: https://www.facebook.com/reporttval/ Follow Shqiptarja.com on Facebook: https://www.facebook.com/ShqiptarjaCom/ Follow Report Tv on Instagram: https://www.instagram.com/reporttv.al Follow Shqiptarja.com on Instagram: https://www.instagram.com/shqiptarjacom/ Follow Report Tv on Twitter: https://www.twitter.com/shqiptarjacom/ Follow Shqiptarja.com on TikTok: https://www.tiktok.com/@shqiptarjacom

Subscribers

467,000

Views

728,951,400

Videos

175,476

YouTube ID

UCk_fYBSdzmwhZEDPG5L4ShQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2024-04-09 Tue 456,000 - 714,784,598 - 170,728 -
2024-04-13 Sat 457,000 +1000 715,899,153 +1114555 171,159 +431
2024-04-16 Tue 458,000 +1000 716,599,112 +699959 171,397 +238
2024-05-01 Wed 461,000 +3000 721,630,816 +5031704 173,223 +1826
2024-05-02 Thu 462,000 +1000 721,917,300 +286484 173,329 +106
2024-05-08 Wed 463,000 +1000 723,765,628 +1848328 174,058 +729
2024-05-09 Thu 463,000 - 724,370,650 +605022 174,058 -
2024-05-12 Sun 464,000 +1000 724,722,794 +352144 174,058 -
2024-05-13 Mon 464,000 - 724,941,861 +219067 174,058 -
2024-05-14 Tue 464,000 - 725,078,214 +136353 174,058 -
2024-05-17 Fri 464,000 - 725,245,585 +167371 174,205 +147
2024-05-19 Sun 465,000 +1000 726,216,459 +970874 174,391 +186
2024-05-24 Fri 466,000 +1000 727,541,466 +1325007 175,063 +672
2024-05-27 Mon 466,000 - 728,168,243 +626777 175,191 +128
2024-05-29 Wed 467,000 +1000 728,951,400 +783157 175,476 +285
Total Summary +11000 +14166802 +4748
Next update in 0 hours 59 minutes