OPEN
OPEN

Το κανάλι του OPEN στο YouTube. Οι εκπομπές και τα video ανεβαίνουν άμεσα μετά την προβολή τους από την τηλεόραση του OPEN. Μπορείτε να μας βρείτε στο https://www.tvopen.gr

Subscribers

447,000

Views

738,946,606

Videos

102,419

YouTube ID

UCllCEPTcZ_GplDaFsdq_utA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-21 Mon 444,000 - 731,112,760 - 100,933 -
2022-11-22 Tue 445,000 +1000 731,857,650 +744890 101,038 +105
2022-11-23 Wed 445,000 - 732,473,234 +615584 101,168 +130
2022-11-24 Thu 445,000 - 733,095,369 +622135 101,296 +128
2022-11-25 Fri 445,000 - 733,736,159 +640790 101,429 +133
2022-11-26 Sat 445,000 - 734,345,259 +609100 101,516 +87
2022-11-27 Sun 446,000 +1000 734,887,951 +542692 101,606 +90
2022-11-28 Mon 446,000 - 735,585,792 +697841 101,724 +118
2022-11-29 Tue 446,000 - 736,234,437 +648645 101,847 +123
2022-11-30 Wed 446,000 - 736,853,764 +619327 101,978 +131
2022-12-01 Thu 446,000 - 737,377,938 +524174 102,105 +127
2022-12-02 Fri 447,000 +1000 737,932,811 +554873 102,233 +128
2022-12-03 Sat 447,000 - 738,417,781 +484970 102,322 +89
2022-12-04 Sun 447,000 - 738,946,606 +528825 102,412 +90
2022-12-05 Mon 447,000 - 738,946,606 - 102,419 +7
Total Summary +3000 +7833846 +1486
Next update in 0 hours 3 minutes