OPEN
OPEN

Το κανάλι του OPEN στο YouTube. Οι εκπομπές και τα video ανεβαίνουν άμεσα μετά την προβολή τους από την τηλεόραση του OPEN. Μπορείτε να μας βρείτε στο https://www.tvopen.gr

Subscribers

447,000

Views

739,965,629

Videos

102,589

YouTube ID

UCllCEPTcZ_GplDaFsdq_utA

Youtube Account Stats Between 2022-11-06 and 2022-12-06
Date Subscribers Views Videos
2022-11-06 Sun 441,000 - 722,404,022 - 98,259 -
2022-11-07 Mon 441,000 - 723,121,803 +717781 98,389 +130
2022-11-08 Tue 442,000 +1000 723,680,217 +558414 98,516 +127
2022-11-09 Wed 442,000 - 724,159,414 +479197 98,528 +12
2022-11-10 Thu 442,000 - 724,478,648 +319234 98,656 +128
2022-11-11 Fri 442,000 - 725,065,270 +586622 98,788 +132
2022-11-12 Sat 442,000 - 725,065,270 - 98,849 +61
2022-11-13 Sun 443,000 +1000 726,117,271 +1052001 98,937 +88
2022-11-14 Mon 443,000 - 726,865,886 +748615 99,083 +146
2022-11-15 Tue 443,000 - 727,466,740 +600854 99,210 +127
2022-11-16 Wed 443,000 - 727,999,682 +532942 99,327 +117
2022-11-17 Thu 443,000 - 728,549,687 +550005 99,462 +135
2022-11-18 Fri 444,000 +1000 729,125,378 +575691 100,637 +1175
2022-11-19 Sat 444,000 - 729,691,752 +566374 100,717 +80
2022-11-20 Sun 444,000 - 730,385,127 +693375 100,804 +87
2022-11-21 Mon 444,000 - 731,112,760 +727633 100,933 +129
2022-11-22 Tue 445,000 +1000 731,857,650 +744890 101,038 +105
2022-11-23 Wed 445,000 - 732,473,234 +615584 101,168 +130
2022-11-24 Thu 445,000 - 733,095,369 +622135 101,296 +128
2022-11-25 Fri 445,000 - 733,736,159 +640790 101,429 +133
2022-11-26 Sat 445,000 - 734,345,259 +609100 101,516 +87
2022-11-27 Sun 446,000 +1000 734,887,951 +542692 101,606 +90
2022-11-28 Mon 446,000 - 735,585,792 +697841 101,724 +118
2022-11-29 Tue 446,000 - 736,234,437 +648645 101,847 +123
2022-11-30 Wed 446,000 - 736,853,764 +619327 101,978 +131
2022-12-01 Thu 446,000 - 737,377,938 +524174 102,105 +127
2022-12-02 Fri 447,000 +1000 737,932,811 +554873 102,233 +128
2022-12-03 Sat 447,000 - 738,417,781 +484970 102,322 +89
2022-12-04 Sun 447,000 - 738,946,606 +528825 102,412 +90
2022-12-05 Mon 447,000 - 739,411,474 +464868 102,539 +127
2022-12-06 Tue 447,000 - 739,965,629 +554155 102,589 +50
Total Summary +6000 +17561607 +4330
Next update in 0 hours 26 minutes