Καθαρή Δύναμη
Καθαρή Δύναμη

«Τῶν οἰκιῶν ὑμῶν ἐμπιπραμένων, ἠμεῖς ᾄδoμεν» (Αίσωπος / Θουκυδίδης) Καθαρή Δύναμη: 24ωρη ενημέρωση με εγκυρότητα και αξιοπιστία καθώς και επιλογές ψυχαγωγίας και διασκέδασης ⏱🗓📻📽 «Αφήστε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν» (Μάο Τσε Τουνγκ) Καθαρή Δύναμη: Το μεγαλείο της ελληνικής τηλεόρασης! 📺 Περισσότερα στο Facebook μας: https://www.facebook.com/katharidinami

Subscribers

211,000

Views

251,131,674

Videos

23,246

YouTube ID

UCml1q-7M8me67TfWRW_7kpQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2021-04-04 Sun 206,000 - 245,898,224 - 23,000 -
2021-04-05 Mon 206,000 - 246,078,749 +180525 23,011 +11
2021-04-06 Tue 206,000 - 246,312,526 +233777 23,023 +12
2021-04-07 Wed 206,000 - 246,504,355 +191829 23,041 +18
2021-04-08 Thu 207,000 +1000 246,710,999 +206644 23,057 +16
2021-04-09 Fri 207,000 - 246,918,634 +207635 23,087 +30
2021-04-10 Sat 207,000 - 247,196,792 +278158 23,106 +19
2021-04-11 Sun 208,000 +1000 247,742,652 +545860 23,117 +11
2021-04-12 Mon 209,000 +1000 248,312,006 +569354 23,131 +14
2021-04-13 Tue 209,000 - 249,011,356 +699350 23,154 +23
2021-04-14 Wed 210,000 +1000 249,478,483 +467127 23,172 +18
2021-04-15 Thu 210,000 - 249,867,646 +389163 23,194 +22
2021-04-16 Fri 211,000 +1000 250,282,985 +415339 23,220 +26
2021-04-17 Sat 211,000 - 250,807,077 +524092 23,236 +16
2021-04-18 Sun 211,000 - 251,131,674 +324597 23,246 +10
Total Summary +5000 +5233450 +246
Next update in 0 hours 24 minutes