Καθαρή Δύναμη
Καθαρή Δύναμη

«Τῶν οἰκιῶν ἠμῶν ἐμπιπραμένων, ἠμεῖς ᾄδoμεν» (Αίσωπος / Θουκυδίδης) Καθαρή Δύναμη: Όταν η ενημέρωση γίνεται ψυχαγωγία! ⏱🗓📻✨🎉 «Αφήστε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν» (Μάο Τσε Τουνγκ) Καθαρή Δύναμη: Από την οσφυοκαμψία στην ανθρωποφαγία, το μεγαλείο της ελληνικής τηλεόρασης! 🇬🇷 📺

Subscribers

332,000

Views

409,358,012

Videos

31,517

YouTube ID

UCml1q-7M8me67TfWRW_7kpQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2022-11-24 Thu 332,000 - 408,354,382 - 31,390 -
2022-11-25 Fri 332,000 - 408,458,264 +103882 31,397 +7
2022-11-26 Sat 332,000 - 408,542,515 +84251 31,407 +10
2022-11-27 Sun 332,000 - 408,614,835 +72320 31,413 +6
2022-11-28 Mon 332,000 - 408,701,098 +86263 31,428 +15
2022-11-29 Tue 332,000 - 408,771,595 +70497 31,442 +14
2022-11-30 Wed 332,000 - 408,844,992 +73397 31,447 +5
2022-12-01 Thu 332,000 - 408,904,160 +59168 31,454 +7
2022-12-02 Fri 332,000 - 408,959,403 +55243 31,461 +7
2022-12-03 Sat 332,000 - 409,022,930 +63527 31,471 +10
2022-12-04 Sun 332,000 - 409,082,341 +59411 31,481 +10
2022-12-05 Mon 332,000 - 409,142,805 +60464 31,493 +12
2022-12-06 Tue 332,000 - 409,209,307 +66502 31,507 +14
2022-12-07 Wed 332,000 - 409,277,660 +68353 31,516 +9
2022-12-08 Thu 332,000 - 409,358,012 +80352 31,517 +1
Total Summary - +1003630 +127
Next update in 0 hours 59 minutes