Καθαρή Δύναμη
Καθαρή Δύναμη

«Τῶν οἰκιῶν ἠμῶν ἐμπιπραμένων, ἠμεῖς ᾄδoμεν» (Αίσωπος / Θουκυδίδης) Καθαρή Δύναμη: 24ωρη ενημέρωση με εγκυρότητα και αξιοπιστία καθώς και επιλογές ψυχαγωγίας και διασκέδασης ⏱🗓📻📽 «Αφήστε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν» (Μάο Τσε Τουνγκ) Καθαρή Δύναμη: Από την οσφυοκαμψία στην ανθρωποφαγία, το μεγαλείο της ελληνικής τηλεόρασης! 📺

Subscribers

314,000

Views

370,803,243

Videos

28,936

YouTube ID

UCml1q-7M8me67TfWRW_7kpQ

Youtube Account Stats Between 2022-04-20 and 2022-05-20
Date Subscribers Views Videos
2022-04-20 Wed 310,000 - 363,396,038 - 28,613 -
2022-04-21 Thu 310,000 - 363,740,892 +344854 28,619 +6
2022-04-22 Fri 310,000 - 364,089,760 +348868 28,627 +8
2022-04-23 Sat 311,000 +1000 364,349,632 +259872 28,634 +7
2022-04-24 Sun 311,000 - 364,570,513 +220881 28,640 +6
2022-04-25 Mon 311,000 - 364,727,930 +157417 28,645 +5
2022-04-26 Tue 311,000 - 364,919,110 +191180 28,655 +10
2022-04-27 Wed 311,000 - 365,112,199 +193089 28,672 +17
2022-04-28 Thu 311,000 - 365,355,016 +242817 28,691 +19
2022-04-29 Fri 311,000 - 365,657,652 +302636 28,706 +15
2022-04-30 Sat 311,000 - 365,992,324 +334672 28,718 +12
2022-05-01 Sun 312,000 +1000 366,294,529 +302205 28,727 +9
2022-05-02 Mon 312,000 - 366,575,077 +280548 28,743 +16
2022-05-03 Tue 312,000 - 366,913,905 +338828 28,755 +12
2022-05-04 Wed 312,000 - 367,230,770 +316865 28,776 +21
2022-05-05 Thu 312,000 - 367,558,580 +327810 28,789 +13
2022-05-06 Fri 312,000 - 367,743,476 +184896 28,799 +10
2022-05-07 Sat 312,000 - 367,999,583 +256107 28,809 +10
2022-05-08 Sun 312,000 - 368,252,443 +252860 28,814 +5
2022-05-09 Mon 313,000 +1000 368,493,310 +240867 28,823 +9
2022-05-10 Tue 313,000 - 368,717,350 +224040 28,833 +10
2022-05-11 Wed 313,000 - 368,661,817 -55533 28,845 +12
2022-05-12 Thu 313,000 - 368,875,514 +213697 28,854 +9
2022-05-13 Fri 313,000 - 369,060,658 +185144 28,861 +7
2022-05-14 Sat 313,000 - 369,237,927 +177269 28,871 +10
2022-05-15 Sun 313,000 - 369,488,585 +250658 28,877 +6
2022-05-16 Mon 313,000 - 369,739,070 +250485 28,888 +11
2022-05-17 Tue 313,000 - 369,982,627 +243557 28,907 +19
2022-05-18 Wed 314,000 +1000 370,269,529 +286902 28,920 +13
2022-05-19 Thu 314,000 - 370,537,106 +267577 28,932 +12
2022-05-20 Fri 314,000 - 370,803,243 +266137 28,936 +4
Total Summary +4000 +7407205 +323
Next update in 0 hours 45 minutes