StarTvGreece
StarTvGreece

Καλωσόρισες στο επίσημο YouTube κανάλι του Star TV Greece! Δες σε live streaming και on demand τις αγαπημένες σου εκπομπές στο https://www.star.gr/tv/

Subscribers

764,000

Views

1,253,624,938

Videos

61,393

YouTube ID

UCwUNbp_4Y2Ry-asyerw2jew

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2024-04-26 Fri 758,000 - 1,240,684,848 - 52,143 -
2024-04-27 Sat 758,000 - 1,240,887,014 +202166 56,307 +4164
2024-05-01 Wed 759,000 +1000 1,241,808,908 +921894 60,576 +4269
2024-05-08 Wed 760,000 +1000 1,243,379,189 +1570281 60,627 +51
2024-05-12 Sun 760,000 - 1,244,533,899 +1154710 60,686 +59
2024-05-14 Tue 760,000 - 1,245,135,439 +601540 60,754 +68
2024-05-22 Wed 761,000 +1000 1,247,355,211 +2219772 60,908 +154
2024-05-25 Sat 762,000 +1000 1,247,971,067 +615856 60,986 +78
2024-05-26 Sun 762,000 - 1,248,233,812 +262745 60,991 +5
2024-05-29 Wed 762,000 - 1,249,311,800 +1077988 61,053 +62
2024-06-04 Tue 763,000 +1000 1,250,550,000 +1238200 61,155 +102
2024-06-05 Wed 763,000 - 1,250,794,926 +244926 61,180 +25
2024-06-07 Fri 763,000 - 1,251,623,812 +828886 61,229 +49
2024-06-09 Sun 763,000 - 1,252,099,139 +475327 61,269 +40
2024-06-14 Fri 764,000 +1000 1,253,624,938 +1525799 61,393 +124
Total Summary +6000 +12940090 +9250
Next update in 0 hours 59 minutes