StarTvGreece
StarTvGreece

Το Star είναι ο ευχάριστος και θετικός φίλος, που όποτε έρχεσαι σε επαφή μαζί του, αισθάνεσαι ότι μπορείς να ξαναδείς τη ζωή με μεγαλύτερη αισιοδοξία ενώ ταυτόχρονα μπορείς να ενημερωθείς από αυτόν νηφάλια αλλά και να διασκεδάσεις ευχάριστα. Δείτε μέσα από το κανάλι μας στο YouTube, τα έγκυρα, πλήρη και ταυτόχρονα διαφορετικά δελτία ειδήσεων, αμέσως μετά την ολοκλήρωσή τους, τα δελτία με ταυτόχρονη παρουσίαση στη νοηματική, καθώς και τις αγαπημένες σας καθημερινές εκπομπές, σειρές και παιχνίδια. Ακόμα, Web-only εκπομπές για στοίχημα, υγεία-ομορφιά, μαχητικά αθλήματα, τεχνολογία, κατοικίδια και αυτοκίνητο, Star Classics, με παλιότερες ελληνικές σειρές και ψυχαγωγικές εκπομπές, με αγαπημένους παρουσιαστές, κορυφαίους πρωταγωνιστές αλλά και σημαντικούς καλλιτέχνες στα πρώτα βήματά τους στην υποκριτική ή το τραγούδι. Και βεβαίως, τα trailers για τις ξένες ταινίες, σήμα κατατεθέν του Star, όπως επίσης και trailers για τις ελληνικές και ξένες σειρές μας.

Subscribers

550,000

Views

817,610,301

Videos

44,227

YouTube ID

UCwUNbp_4Y2Ry-asyerw2jew

Youtube Account Stats Between 2021-03-16 and 2021-04-15
Date Subscribers Views Videos
2021-03-16 Tue 543,000 - 804,933,717 - 43,849 -
2021-03-17 Wed 543,000 - 805,208,335 +274618 43,864 +15
2021-03-18 Thu 544,000 +1000 805,533,872 +325537 43,875 +11
2021-03-19 Fri 544,000 - 806,001,310 +467438 43,893 +18
2021-03-20 Sat 544,000 - 806,373,800 +372490 43,899 +6
2021-03-21 Sun 544,000 - 806,765,534 +391734 43,906 +7
2021-03-22 Mon 544,000 - 807,120,948 +355414 43,917 +11
2021-03-23 Tue 544,000 - 807,475,374 +354426 43,934 +17
2021-03-24 Wed 545,000 +1000 807,475,374 - 43,954 +20
2021-03-25 Thu 545,000 - 807,846,438 +371064 43,966 +12
2021-03-26 Fri 545,000 - 808,653,262 +806824 43,990 +24
2021-03-27 Sat 545,000 - 809,150,021 +496759 43,998 +8
2021-03-28 Sun 545,000 - 809,150,021 - 44,004 +6
2021-03-29 Mon 546,000 +1000 809,512,251 +362230 44,021 +17
2021-03-30 Tue 546,000 - 810,200,336 +688085 44,034 +13
2021-03-31 Wed 546,000 - 810,200,336 - 44,055 +21
2021-04-01 Thu 546,000 - 810,580,712 +380376 44,076 +21
2021-04-02 Fri 546,000 - 810,967,598 +386886 44,097 +21
2021-04-03 Sat 547,000 +1000 811,543,357 +575759 44,109 +12
2021-04-04 Sun 547,000 - 812,176,979 +633622 44,116 +7
2021-04-05 Mon 547,000 - 812,531,443 +354464 44,075 -41
2021-04-06 Tue 547,000 - 813,013,259 +481816 44,093 +18
2021-04-07 Wed 548,000 +1000 813,421,426 +408167 44,110 +17
2021-04-08 Thu 548,000 - 813,796,011 +374585 44,128 +18
2021-04-09 Fri 548,000 - 814,104,469 +308458 44,150 +22
2021-04-10 Sat 548,000 - 814,706,547 +602078 44,162 +12
2021-04-11 Sun 549,000 +1000 815,300,363 +593816 44,170 +8
2021-04-12 Mon 549,000 - 815,650,771 +350408 44,188 +18
2021-04-13 Tue 550,000 +1000 816,305,313 +654542 44,209 +21
2021-04-14 Wed 550,000 - 817,031,235 +725922 44,227 +18
2021-04-15 Thu 550,000 - 817,610,301 +579066 44,227 -
Total Summary +7000 +12676584 +378
Next update in 0 hours 59 minutes