StarTvGreece
StarTvGreece

Καλωσόρισες στο επίσημο YouTube κανάλι του Star TV Greece! Δες σε live streaming και on demand τις αγαπημένες σου εκπομπές στο https://www.star.gr/tv/

Subscribers

671,000

Views

1,073,207,228

Videos

51,882

YouTube ID

UCwUNbp_4Y2Ry-asyerw2jew

Youtube Account Stats Between 2022-11-01 and 2022-12-01
Date Subscribers Views Videos
2022-11-01 Tue 664,000 - 1,058,417,425 - 51,261 -
2022-11-02 Wed 664,000 - 1,059,155,381 +737956 51,283 +22
2022-11-03 Thu 664,000 - 1,059,783,264 +627883 51,304 +21
2022-11-04 Fri 665,000 +1000 1,060,254,468 +471204 51,329 +25
2022-11-05 Sat 665,000 - 1,060,652,802 +398334 51,338 +9
2022-11-06 Sun 665,000 - 1,061,015,716 +362914 51,343 +5
2022-11-07 Mon 665,000 - 1,061,435,192 +419476 51,366 +23
2022-11-08 Tue 665,000 - 1,061,818,930 +383738 51,394 +28
2022-11-09 Wed 666,000 +1000 1,062,459,978 +641048 51,420 +26
2022-11-10 Thu 666,000 - 1,063,141,680 +681702 51,443 +23
2022-11-11 Fri 666,000 - 1,063,611,617 +469937 51,468 +25
2022-11-12 Sat 666,000 - 1,063,611,617 - 51,479 +11
2022-11-13 Sun 666,000 - 1,064,293,125 +681508 51,486 +7
2022-11-14 Mon 667,000 +1000 1,064,599,825 +306700 51,511 +25
2022-11-15 Tue 667,000 - 1,064,918,773 +318948 51,538 +27
2022-11-16 Wed 667,000 - 1,065,541,092 +622319 51,567 +29
2022-11-17 Thu 667,000 - 1,066,257,769 +716677 51,589 +22
2022-11-18 Fri 668,000 +1000 1,066,777,637 +519868 51,614 +25
2022-11-19 Sat 668,000 - 1,067,146,841 +369204 51,624 +10
2022-11-20 Sun 668,000 - 1,067,567,922 +421081 51,630 +6
2022-11-21 Mon 668,000 - 1,067,906,021 +338099 51,653 +23
2022-11-22 Tue 669,000 +1000 1,068,362,416 +456395 51,685 +32
2022-11-23 Wed 669,000 - 1,069,014,657 +652241 51,711 +26
2022-11-24 Thu 669,000 - 1,069,651,276 +636619 51,731 +20
2022-11-25 Fri 669,000 - 1,070,110,931 +459655 51,755 +24
2022-11-26 Sat 670,000 +1000 1,070,531,203 +420272 51,767 +12
2022-11-27 Sun 670,000 - 1,070,875,053 +343850 51,771 +4
2022-11-28 Mon 670,000 - 1,071,298,045 +422992 51,802 +31
2022-11-29 Tue 670,000 - 1,071,845,425 +547380 51,833 +31
2022-11-30 Wed 671,000 +1000 1,072,567,151 +721726 51,860 +27
2022-12-01 Thu 671,000 - 1,073,207,228 +640077 51,882 +22
Total Summary +7000 +14789803 +621
Next update in 0 hours 36 minutes